World of Warplanes

Stejný úspěch, jako má hra World of Tanks zažívá podobné úspěchy i World of Warplanes, pocházející z dílny stejné vývojářské společnosti, kterou je Wargaming.net. Jak už napovídá sám název, hlavním herním modelem jsou souboje v oblacích, která tak navazují na ty tankové, ve zmíněném titulu. Hra je poměrně nová, jelikož první možnost jejího hraní byla k dispozici až 4. července roku 2013. Od té doby si získává celou řadu fanoušků, kteří oceňují primárně kvalitní grafiku, široký vývoj herních módů, ale také kvalitní výběr leteckých strojů, které jsou imitacemi těch skutečných. Primárně jsou k dispozici letadla americká, japonská, sovětská, britská a německá, přičemž studio oznámilo i budoucí doplňování dalších variant.

Hra však není nutně soustředěna výhradně do oblak, kde se svým strojem a se svým týlem bojujete proti nepřátelským letounům. Bitvy se odehrávají částečně i na zemi, kdy máte za úkol ničit pozemní cíle. Tomu poté odpovídá i výběr vašeho konkrétního stroje, od typických stíhačů, přes těžké stíhače, až po bombardéry. Ačkoliv u všech letadel bývá fyzika letu a tedy i ovladatelnost výrazně zjednodušena, rozhodně to hře World of Warplanes neubírá na zajímavosti a napětí.

Součástí scenérií a samotných map jsou také časté změny počasí, které se následně odrážejí i v ovladatelnosti letadel. Na zábavnosti a oblibě hře přidává také velké množství uživatelských módů, které jdou ruku v ruce s možností neustále inovovat a vylepšovat svůj stroj. A to jak za kredity nasbírané v rámci samotných bitev, tak samozřejmě i za kredity koupené, díky kterým lze zlepšovat odolnost letadel, dokupovat lepší výzbroj a náboje, nebo se vydat směrem mnohem lepších strojů, ze kterých máte jako hráči na výběr. Start je ale pro všechny stejný, a to základní modely letadel, které jsou věrnými kopiemi těch skutečných.

World of Warplanes ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky

OS: Windows XP /Vista /7 /8
CPU: 2.66 GHz
RAM: 3 GB
Videocard: GeForce 8600GT or ATI HD 2600 (shaders 3.0, 256Mb RAM)
Sound card: DirectX 9.0c compatible
Free hard disk space: 14 GB

Gameplay

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux