NZXT H9 ELITE

NZXT H9 Elite je počítačová skříň typu mid-tower, která se může pochlubit třístrannou konstrukcí z tvrzeného skla a nabízí elegantní a moderní estetický vzhled, který jistě zaujme. Skříň je navržena tak, aby prezentovala vaše špičkové počítačové komponenty, a nabízí dostatek prostoru pro různé velikosti základních desek, včetně Mini-ITX, Micro ATX a ATX.

Skříň má rozměry 495 x 290 x 466 mm a hmotnost 13,1 kg, což z ní činí poměrně velkou a těžkou skříň, která je však vyrobena tak, aby vydržela, a nabízí pevnou a robustní konstrukci, která vydrží nástrahy častého používání. Je na něj také poskytována dvouletá záruka, takže máte jistotu, že jde o vaši investici.

Jednou z klíčových vlastností skříně NZXT H9 Elite je její rozdělená konstrukce, která umožňuje skrýt napájecí zdroj a další kabely za základní desku, což vede k čistší a přehlednější sestavě. To také pomáhá zlepšit proudění vzduchu a chladicí výkon, protože zdroj odvádí vzduch do stran přes síťované panely, čímž se snižuje hromadění tepla ve skříni.

Skříň nabízí 425mm pro grafické karty, což umožňuje bez problémů instalovat i ty nejvýkonnější grafické karty na trhu. Nabízí také podporu více konfigurací chladičů, s možností instalace až 360mm chladičů na boční, horní a spodní straně skříně, stejně jako 120mm chladiče na zadní straně.

NZXT H9 Elite se také dodává se sadou 3x ventilátorů F120 RGB Duo a 1x ventilátoru F120Q, které nabízejí přizpůsobitelné světelné efekty RGB, které lze synchronizovat s ostatními komponenty RGB ve vaší sestavě. Skříň je také vybavena dvěma porty USB 3.2 Gen1 typu A, jedním portem USB 3.2 Gen2 typu C a 3,5mm audio konektorem pro snadné připojení.

I když je NZXT H9 Elite bezesporu stylová a dobře sestavená skříň, její cena je vyšší než u některých konkurentů. Díky působivé kvalitě provedení, pevné konstrukci a dostatečnému množství funkcí však může stát za investici těm, kteří chtějí postavit špičkový herní počítač, který může vyčnívat z davu.

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux