Eternal Return

Eternal Return je online multiplayerová hra. Poprvé se hráčům tato hra představila už v létě loňského roku. Jaká je?

O čem je Eternal Return

Titul je koncipován jako free to play a pochází z dílny společnosti Nimble Neuron. Jedná se o netradiční spojení žánru battle royale, MOBA s prvky survivalu. Hra kombinuje unikátním způsobem mechaniku, strategii a zajímavé charaktery. Už na první pohled budou z jejího grafického zpracování nadšení určitě hlavně příznivci anime.

Hra Eternal Return se odehrává ve stejném vesmíru jako původní hra Black Survival a přenáší dobře známé postavy z ostrova Lumia do nové, vzrušující hry.

Ostrov Lumia se tentokrát stává dějištěm činnosti organizace AGLAIA, která provádí experimenty na živých lidech, aby zdokonalila novou rasu výjimečných lidí. V této verzi se tak vydáváte na ostrov jako jeden z 18 hráčů – buď sólo, nebo s týmem. Váš úkol bude poměrně jednoduchý: Dokázat svou sílu, schopnosti a důvtip a být hlavně tím, kdo přežije jako poslední.

Jak se hraje Eternal Return

Základem vaší hry je tak vytvoření vhodné strategie, v jejímž rámci můžete vyrábět nezbytné vybavení nebo jídlo, lovit divoká zvířata, chystat pasti nebo sledovat své nepřátele. V rámci týmových režimů se můžete spojit se svými spoluhráči a pokusit se nepřátele zlikvidovat ve dvojici či trojici. Každá z postav má navíc přístup k různým předmětům, jako jsou zbraně či pasti, které může využít ve svůj prospěch. Pokročilé funkce vám pak dovolí se například teleportovat po mapě pomocí hyperloopu.

Někteří hráči stručně celý koncept shrnují jednoduchou charakteristikou: Pokud by League of Legends mělo battle royale mód, vypadal by přesně jako Eternal Return. Jiní zacházejí ve svém hodnocení zábavného titulu ještě dále a prorokují mu, že se stane tím nejlepším za rok 2021.

Zatím je ale na hodnocení relativně brzy, neboť hra je dostupná v režimu předběžného přístupu a její oficiální vydání je naplánováno na konec roku 2022.

Eternal Return ke stažení zdarma

Eternal Return systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

 • OS: WINDOWS® 10 (64Bit)
 • Procesor: Intel Core i3-3225, AMD FX-4350
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce GT 640, ATI Radeon HD 7700
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 5 GB volného místa

Doporučené HW požadavky

 • OS: WINDOWS® 10 (64Bit)
 • Procesor: Intel Core i5-6600K , AMD Ryzen 5 1600
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060 , AMD Radeon RX 580
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 7 GB volného místa

Wallpapers / Screenshots

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oldřich Bouřka
2 měsíců před

„Eternal Return“ je hra, která si zaslouží nejvyšší hodnocení 5/5. Tato videohra spojuje prvky MOBA a Battle Royale žánrů s neuvěřitelným umem a vytváří tak neuvěřitelně návykový zážitek.
Jedním z klíčových prvků této hry je její jedinečný herní koncept. Hráči se dostávají do boje na rozsáhlém ostrově, kde musí bojovat s ostatními hráči i AI nepřáteli o přežití. Tato kombinace strategie, dovedností a adrenalinového boje poskytuje hráčům nekonečné možnosti taktických rozhodnutí.
Grafika a design herního světa jsou úžasné, každý detail je pečlivě zpracován, což poskytuje hráčům působivý vizuální zážitek. Hudba a zvukové efekty pak dodávají hře další vrstvu atmosféry a napětí.
Komunita „Eternal Return“ je také neuvěřitelně přátelská a vášnivá. Spolupráce s přáteli nebo soupeření v týmech dodává hře další rozměr a zvyšuje její zábavnost.
Celkově řečeno, „Eternal Return“ je vynikající hra, která si zaslouží hodnocení 5/5. Pokud jste fanoušci MOBA her nebo Battle Royale, rozhodně si tuto hru nenechte ujít!

1
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux