School of Dragons

Pokud vás nudí obyčejné a nudné hry, ve kterých nemůžete popustit uzdu své fantazii, zapomeňte na ně. Pokud je totiž titul, který vám v tomto směru rozhodně udělá radost, potom je to hra s názvem School of Dragons. Svým žánrem spadá hra do sekce RPG, a to do období draků a podobných živočichů, kterých se však není třeba bát. Tedy dokonce je to jednou z podmínek samotné hry, jelikož vaším prvotním úkolem ve hře School of Dragons je nutnost si svého draka vychovat a vycvičit. Pokud jste po tom tedy vždy toužili, máte jedinečnou možnost. A ač se to na začátku bude zdát nemožné, věřte, že za chvíli již budete slavit první úspěchy.

Vše samozřejmě začíná tím, že se daný drak musí nejprve vylíhnout. V tomto směru tak i vy získáte právě takového, který se k charakteru vaší postavy nejlépe hodí. Hlavní líheň obsahuje celkem 6 druhů, které se logicky pyšní různými vlastnostmi. Jakmile se drak vylíhne, už začínají první úkoly a strasti spojené s jeho trénováním. Jakmile se to povede, můžete získané zkušenosti samozřejmě nejenom dále trénovat, ale také jich využívat.

Hra je založena i na tom, aby trénování a učení nebylo jedinou činností, která hráče čeká. Jakmile má drak požadovanou dovednost, umožní mi hra School of Dragons nejenom libovolný pohyb po zajímavě a vzhledově dobře zpracovaných mapách. Umožní vám jako hráči zapojit se i do celé řady soutěží, za které logicky získáváte odměny. Mimo to vás ale čeká i řada miniher, které jsou součástí titulu a které také patří k celkovému zpestření. Mezi ty patří i zajímavá možnost farmaření, popřípadě také rybaření, ale i střílení, či zkoušení různých vědeckých experimentů. To vše doplní i četné úkoly, které vás jistě zaujmou hlavně tím, že nejsou nijak extrémně složité. Často stačí pouze přinést konkrétní věc, popřípadě promluvit s konkrétní postavou.

School of Dragons ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • Processor: Pentium 4+ or equivalent
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB
  • DirectX: Version 9.0
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 5 GB available space

Gameplay

Galerie

5 4 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
viktoria
viktoria
1 rok před

Je to skvělá hra

1
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux