World of Tanks

Jedinečná hra známá též pod zkratkou WoT, vyvíjená prestižní firmou Wargaming. Váš úkol ve hře je na první pohled jednoduchý, a to zničit své nepřátele – a to jako řidič, ale samozřejmě i střelec tanku, kterého si zvolíte. Právě tato dějová linie tvoří samotný základ hry. Originalitu jí jistě dává také bohatý výběr jednotlivých tanků a vozidel, které byly v minulosti známé především z druhé světové války, ale lze se setkat i s modely z války studené. To samozřejmě přináší velmi realistické zážitky, kvůli kterým je hra oblíbená po celém světě, kde ji hraje téměř 9 000 000 hráčů.

Jako samotného hráče vás čeká prvotní výběr konkrétního národa, za který následně bojujete. K dispozici jsou známé válečné mocnosti, a to Sovětský svaz, nacistické Německo, Spojené státy americké, Francie, Čína, Británie a Japonsko. V rámci nich je možné vybírat z bohaté nabídky více než 270 samotných tanků. Základem nabídky jsou tu základní, které lze v budoucnu inovovat, nebo postupovat k lepším modelům jak po stránce nábojů, tak i kamufláže. To vše v rámci kreditů, za které jsou hráči za každou bitvu odměněni. Nebo je možnost jejich koupení, za reálné peníze. To ale není nezbytné, jelikož stejně snadno lze hrát hrou World of Tanks jako freetoplay.

Zážitek ze hry výrazně umocní i dostupné mapy, který je aktuálně více než dvacet. Jejich počet se samozřejmě pravidelně rozrůstá. S mapami poté souvisí také typy jednotlivých bitev. Vyrazit do boje lze jak v té náhodné, s důrazem na zničení všech protivníků, tak i v rámci jednotlivých čet, nebo také rozsáhlejších týmů. Vhodnou strategií a postupem kupředu tak hra umožňuje kooperovat s reálnými hráči a vzájemně si pomáhat v úspěchu. Cílem hry je samozřejmě váš maximální úspěch, který se projeví nejenom taktickými dovednostmi, ale logicky i v podobě té nejlepší techniky, kterou můžete získat.

World of Tanks ke stažení zdarma

ŽÁNR: Akční, Simulátor
VÝVOJÁŘ: Wargaming Group Limited
VYDAVATEL: Wargaming Group Limited
DATUM VYDÁNÍ: 12. srpna 2010

World of Tanks systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

 • Operační systém: Windows XP / Vista /
  7/8/10 Procesor:  Nejméně dvě fyzická jádra podporující SSE2
 • RAM: 1,5 GB pro Windows  XP, 2 GB pro Windows Vista / 7/8/10
  Rychlost internetu: 256 Kb / s
 • Grafická karta: GeForce 6800 / ATI HD X2400 XT s 256 MB RAM a kompatibilní s DirectX9.0c
 • Zvuk:  Kompatibilní s DirectX9.0c
 • Pevný disk: 16 GB

Doporučené HW požadavky

 • Operační systém: Windows XP / Vista / 7/8/10 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i5-3330
 • RAM: 4 GB
 • Grafická karta: GeForce GTX660 (2 GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
 • Zvuk: C ompatible s rozhraním DirectX9.0c
 • Pevný disk: 30 GB
 • Rychlost internetu: 1024 Kbps nebo vyšší (pro hlasový chat)

Wallpapers / Screenshots

Gameplay

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stouch
stouch
1 rok před

hral jsem tuto hru pred nekolika lety a uchvatila me

1
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux