Roblox

Roblox je hra, kterou obklopuje nemalé množství kritiky a někdy dokonce i posměchu. Na jednu stranu se není čemu divit – hra je velmi jednoduchá a dětská, grafika a postavičky podobné lego figurkám také za moc nestojí. Převážně dětská komunita, která může být pro starší hráče odrazující, se nevyjadřuje vždy slušně, a buďme upřímní, často ani příliš inteligentně. Hře nepřidává ani velké množství bugů, které, jak ví každý hráč, dokáží herní zážitek pěkně zkazit, i když někdy dokážou i pobavit. Nicméně i přes všechny tyto nedostatky je na Robloxu něco, co dokáže zaujmout.

Roblox nabízí velké množství všelijakých miniher, mezi kterými si vybere každý. V Robloxu najdete téměř cokoliv, ať už máte rádi střílečky, RPG, tycoony, nebo úplně jednoduché koncepty, u kterých nemusíte přemýšlet. Kromě toho Roblox nabízí také množství her pro dva, které si jistě užijete s kamarádem, sourozencem, nebo kýmkoliv jiným. Kromě typu hry a počtu hráčů však Roblox nabízí výběr také v tom, kolik a jestli vůbec do něj chcete investovat. Můžete totiž vybírat z miniher zcela zadarmo, s placenými prvky, nebo i z miniher plně placených. Placené prvky v Robloxu si kupujete za Robuxy, které koupíte za reálné peníze. Jejich cena je poměrně příznivá, takže i placené minihry jsou relativně přístupné.

Pokud jde však o placené minihry, je třeba říct, že ne všechny za ty peníze opravdu stojí. Některé nejsou o moc kvalitnější než minihry, které jsou zadarmo. Navíc v nich často musíte dokupovat ještě spoustu dalších prvků, jako např. zbraně, vozidla,…  Abych však byla fér, většina placených miniher je o poznání lépe zpracovaná než ty, které jsou zadarmo. Rozdíl uvidíte třeba v animacích, v menším počtu bugů a prostě celkově v propracování.

Takže, abychom to shrnuli, Roblox určitě není hra pro každého. Je zaměřená spíše pro mladší hráče, kteří také tvoří většinu komunity. Pro starší existují jistě kvalitnější a zábavnější hry, to však neznamená, že je Roblox nemůže bavit. I ve starším věku si v něm můžete najít něco, co vás chytne.

Roblox ke stažení zdarma PC

Roblox systémové požadavky PC

Minimální

 • OS: Win 7 32
 • Processor: Intel Celeron 1.66GHz / AMD Sempron 2200+
 • Graphics: AMD Radeon X1300 XT or NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB
 • System Memory: 1 GB RAM
 • Storage: 20 MB Hard drive space
 • DirectX 9 Compatible Graphics Card

Doporučené

 • OS: Win 10 64
 • Processor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz / AMD Athlon II X2 280
 • Graphics: AMD Radeon HD 3850 or NVIDIA GeForce 9600 GSO
 • System Memory: 2 GB RAM
 • Storage: 20 MB Hard drive space

Wallpapers / Screenshots

Mohlo by tě zajímat

Roblox – PCGamesArchive.com

4.6 9 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adéla
Adéla
3 měsíců před

je to podraz nijak se tam nedostanete

Jajavn
1 rok před

Ako ste sa tam dostali do robloxa?????????????🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤬

ROBLOX
ROBLOX
1 rok před

ok

KLARA
KLARA
2 let před

ORYGO NENI ZDARMA.

KLARA
KLARA
2 let před

NE NO

marek
marek
2 let před

není to origo a origo je zdarma

7
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux