Roblox

Roblox je hra, kterou obklopuje nemalé množství kritiky a někdy dokonce i posměchu. Na jednu stranu se není čemu divit – hra je velmi jednoduchá a dětská, grafika a postavičky podobné lego figurkám také za moc nestojí. Převážně dětská komunita, která může být pro starší hráče odrazující, se nevyjadřuje vždy slušně, a buďme upřímní, často ani příliš inteligentně. Hře nepřidává ani velké množství bugů, které, jak ví každý hráč, dokáží herní zážitek pěkně zkazit, i když někdy dokážou i pobavit. Nicméně i přes všechny tyto nedostatky je na Robloxu něco, co dokáže zaujmout.

Roblox nabízí velké množství všelijakých miniher, mezi kterými si vybere každý. V Robloxu najdete téměř cokoliv, ať už máte rádi střílečky, RPG, tycoony, nebo úplně jednoduché koncepty, u kterých nemusíte přemýšlet. Kromě toho Roblox nabízí také množství her pro dva, které si jistě užijete s kamarádem, sourozencem, nebo kýmkoliv jiným. Kromě typu hry a počtu hráčů však Roblox nabízí výběr také v tom, kolik a jestli vůbec do něj chcete investovat. Můžete totiž vybírat z miniher zcela zadarmo, s placenými prvky, nebo i z miniher plně placených. Placené prvky v Robloxu si kupujete za Robuxy, které koupíte za reálné peníze. Jejich cena je poměrně příznivá, takže i placené minihry jsou relativně přístupné.

Pokud jde však o placené minihry, je třeba říct, že ne všechny za ty peníze opravdu stojí. Některé nejsou o moc kvalitnější než minihry, které jsou zadarmo. Navíc v nich často musíte dokupovat ještě spoustu dalších prvků, jako např. zbraně, vozidla,…  Abych však byla fér, většina placených miniher je o poznání lépe zpracovaná než ty, které jsou zadarmo. Rozdíl uvidíte třeba v animacích, v menším počtu bugů a prostě celkově v propracování.

Takže, abychom to shrnuli, Roblox určitě není hra pro každého. Je zaměřená spíše pro mladší hráče, kteří také tvoří většinu komunity. Pro starší existují jistě kvalitnější a zábavnější hry, to však neznamená, že je Roblox nemůže bavit. I ve starším věku si v něm můžete najít něco, co vás chytne.

Roblox ke stažení zdarma PC

Roblox systémové požadavky PC

Minimální

 • OS: Win 7 32
 • Processor: Intel Celeron 1.66GHz / AMD Sempron 2200+
 • Graphics: AMD Radeon X1300 XT or NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB
 • System Memory: 1 GB RAM
 • Storage: 20 MB Hard drive space
 • DirectX 9 Compatible Graphics Card

Doporučené

 • OS: Win 10 64
 • Processor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz / AMD Athlon II X2 280
 • Graphics: AMD Radeon HD 3850 or NVIDIA GeForce 9600 GSO
 • System Memory: 2 GB RAM
 • Storage: 20 MB Hard drive space

Wallpapers / Screenshots

Mohlo by tě zajímat

Roblox – PCGamesArchive.com


4.2 5 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KLARA
KLARA
24 dní před

ORYGO NENI ZDARMA.

KLARA
KLARA
25 dní před

NE NO

marek
marek
26 dní před

není to origo a origo je zdarma

4
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux
()
x