Counter-Strike: Global Offensive

Přestože od dob vydání Counter-Strike: Global Offensive uběhlo již několik let, tato hra si i nadále udržuje poměrně širokou hráčskou základnu. Ostatně hry ze série Counter Strike stály u zrodu progamingu, který se v posledních letech stále více profesionalizuje a řada úspěšných hráčů se stává celebritami. Pojďme si tuto hru, která má ve světě e-sport velice důležitou roli, připomenout. Hru si můžete zcela zdarma pořídit na Steamu.

Před více než rokem a půl se hra přesunula do free-to-play režimu, přičemž přidala battle royale mód, a to pod názvem Danger Zone, neboli Zóna smrti, což Counter Strike víceméně vytáhlo opět na denní světlo pro širší komunitu hráčů. Hru si můžete vylepšit mikrotransakcemi, za které si můžete zakoupit různé doplňky a skiny. Však už to znáte, jak to v případě free-to-play her bývá. Nicméně, nenechte se zmást, hra nabízí hned dalších sedm různých módů, což vám zajistí zábavu klidně i na desítky či stovky hodin. My se však podíváme především na již zmíněný Danger Zone, tedy battle royale mód, který bude pravděpodobně tím, proč se k CS:GO většina hráčů vrací.  

Jaký je Battle Royale mód v Counter-Strike: Global Offensive?

Obdobně jako v jiných battle royale hrách jste na začátku vysazeni na mapu, a to s prázdnýma rukama. Veškeré zbraně a další výbavu pak získáváte během pohybu po ní. Vyhrává pak ten, kdo zůstane jako poslední naživu. Oproti Fortnite a dalším hrám však hrajete proti menšímu počtu protihráčů, a to konkrétně proti dalším patnácti. Hrát můžete ale i v týmu o dvou nebo třech členech při maximálním počtu osmnácti hráčů na mapě. Je však potřeba počítat s tím, že se mapa neustále zmenšuje díky bombardování, což vás nutí k větší konfrontaci s nepřáteli. Za prohledávání mapy a zabíjení protihráčů pak získáváte peníze, za které můžete nakupovat zbraně a další vylepšení.

Verdikt

Pakliže máte rádi hry, které tak rychle nestárnou, CS:GO pro vás může být ideální hrou. Nabízí celou řadu módů ke hraní a disponuje dosud i poměrně širokou hráčskou základnou. Pokud s ní dosud nemáte zkušenosti, může se pro vás stát vhodnou alternativou k dalším battle royale hrám. I přes své stáří je stále velice zábavnou akční střílečkou, která si svou kvalitu a kouzlo pro řadu hráčů uchovává i v době, kdy vychází řada daleko lépe graficky zpracovaných her. 

Counter-Strike: Global Offensive ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

MINIMÁLNÍ:

  • Operační systém: Windows® 7/Vista/XP
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Grafická karta: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Pevný disk: 15 GB volného místa

Wallpapers / Screenshots

Gameplay

4.3 3 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
vojta
vojta
2 let před

ahoj
hra je skvělá

1
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux