XBOX ONE

Nová generace herní konzole pro domácí zábavu obsahující vše v jednom. Bavte se při hraní nejnovějších a největších herních trháků nebo u televizních pořadů, multimédii až po komunikaci na sociálních sítích či přes Skype. Vaše oblíbená zábava je tu na jednom místě a připravena pro rychlé a jednoduché použití. Ke konzoli máte navíc také bezdrátový herní ovladač, bezchybný ovladač kinect pro snímání pohybu.

Nová dimenze výkonu

Nová revoluční architektura XBox One v sobě spojuje moderní osmijádrový procesor AMD Jaguar, grafický akcelerátor AMD Graphics Core Next a velmi rychlé paměti ESRAM a DDR3. Vysoký výkon ovšem nestačí, špičkový herní operační systém byl sloučen s prvky výkonného operačního systému Windows za účelem přinést to nejlepší z obou těchto světů. Xbox One tak poskytuje perfektně vyvážený výkon pro dokonalou domácí zábavu.

Nový Xbox LIVE

Nová generace služby Xbox LIVE se svými možnostmi cloudu nabízí přístup k tisícům her, skladeb, televizních pořadů, filmů a sportovních přenosů. Navíc se obsah a možnosti Xbox LIVE v průběhu času stále rozšiřují. Předností Xbox One je instalace aktualizací na pozadí, takže zábavu nemusíte nikdy přerušit.

Množství zábavy snadno a rychle

Konzoli Xbox One zapnete jednoduše a rychle během okamžiku svým hlasem, takže je ihned připravena pro používání. Navíc konzole rozpozná váš hlas, takže vás přivítá vaše přizpůsobená domovská obrazovska se všemi vašimi oblívenými hrami, aplikacemi a obsahem.

Bezdrátový ovladač pro Xbox

Podpořte vaše herní úsilí dokonalým herním ovladačem určeným přímo pro Xbox. Jedná se o nový bezdrátový ovladač se štíhlým a ergonomickým designem a navíc s dvounásobným dosahem. U ovladače byly vylepšeny páčky, směrový ovladač a je obohacen o vibrační prvky Impulse Trigger, které poskytují přesnou zpětnou vazbu a realistické zážitky při hraní. Ovladač je vyzbrojen protiskluzovou povrchovou úpravou takže vám jen tak nevyklouzne a vy budete mířit vždy přesně. Díky podpoře technologie Bluetooth si navíc budete moci zahrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vylepšený ovladač Kinect

Kinect je pohybový ovladač pro přesné, rychlé a intuitivní ovládání her. Tento ovladač zajistí přesné rozpoznávání hlasu i pohybů a to díky jeho vybavení řadou technologií mezi kterými najdete technologii Kinect Real Vision, Real Motion a Real Voice.

Kromě hraní her umožňuje Kinect také spouštět videohovory ve vysokém rozlišení 1080p HD prostřednictvím Skype nebo spoušťět konzoli XBox One hlasem.

 

Díky tomuto ovladači a jeho snadnému a intuitivnímu ovládání se můžete plně soustředit na svůj herní výkon a zábavu tak jako nikdy dřív!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux