Unturned

Hra s názvem Unturned by se dala zařadit do segmentu akčních a dobrodružných her. Za vývojem hry stojí vývojář DayZ, který ji vytvořil jako klasickou hru představující model freetoplay. To vám jako zájemcům samozřejmě umožní zahrát si ji bezplatně, ale stejně tak si můžete koupit Gold účet, který vám na Gold serverech poskytne lepší herní možnosti (na normálních serverech nejste nijak zvýhodněni, jen máte zlatý nick a jiné možnosti nastavení vzhledu postavy). Koupě zlatého účtu je permanentní a nikde více již nemusíte za nic platit. Peníze, které investujete, jsou poté v reálu využívány na další vývoj hry a na její postup kupředu, což někteří hráči logicky i vyžadují, jelikož hru milují.

Čím hra samozřejmě také zaujme, to je grafika. Ačkoliv vypadá na první pohled velmi infantilně a jednoduše, rozhodně to nijak neubírá na zábavě. Právě naopak. Hra totiž cílí především na ty, kdo se chtějí pobavit, ale mají zájem užít si i trochu akce. A té lze zažít skutečně dost. Například se lze vžít do role snipera, zamířit a následně vypálit na svou oběť. Tedy abychom byli konkrétní, oběť je spíše panákem sestavených z krabic. Ale to na zábavnosti rozhodně nijak neubírá. Zvláště, pokud se začnete bavit ubližováním ostatním hráčům. A to jakýmkoliv způsobem, nejlépe pomocí zbraní, které získáte, najdete nebo i ukradnete. I to je možné a často i žádané.

Samozřejmě základem hry je objevovat celý svět, který je sice jednoduchý, ale rozsáhlý. Během něho tak můžete sbírat různé nezbytnosti, které se vám mohou hodit v pozdějším putování. A to nejenom pěšky, jelikož není problémem ukrást třeba také auto. Stejně tak není problémem zmlátit někoho na ulici či pokácet strom. To vše hra Unturned nabídne, a to ve vyhledávaném online módu. Je navíc ideální pro každého, kdo neoplývá nijak výkonným počítačem. Minimální nároky jsou tak jistotou toho, že si zahraje každý. V podstatě by se dalo říci, že tento titul je velmi jednoduché GTA, přičemž ale rozhodně nejde o nic nudného. Možností, které ve hře lze dělat, je více než dost, což ihned pohltí každého.

Unturned ke stažení zdarma

Download Game

Upozornění! 
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

MINIMÁLNÍ

 • Operační systém: Windows 7 32-bit
 • Procesor: 2 GHz
 • Paměť: 4 GB RAM
 • DirectX: Verze 9.0c
 • Pevný disk: 4 GB volného místa

DOPORUČENÉ

 • Operační systém: Windows 10 64-bit
 • Procesor: 3 GHz
 • Paměť: 8 GB RAM
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 6 GB volného místa

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux