Team Fortress 2

Hry v týmech měly vždy své určité kouzlo, jelikož nabízeli možnost spolupráce, vzájemného krytí, ale i možnosti využívat mnohem větší síly. A na stejném principu je postavena i hra Team Fortress 2, která je akčním pokračováním poměrně oblíbené jedničky. Už to, za hrou stojí Valve Corporation je rozhodně velmi dobrou zprávou, která slibuje zajímavou grafiku, akční prvky a široké možnosti toho, jak dokonale zničit samotného soupeře. Hra byla poprvé vydána v roce 2012, a to nejenom pro hráče na PC, ale i pro hráče využívající MAC.

Samotný pohyb po různých lokacích není zaměřen jenom na to, abyste zničili svého protivníka a abyste spolupracovali v jednom velkém týmu. Důležitými prvky ve hře jsou ale i četné předměty, které je logicky dobré sbírat. Mezi ty nejdůležitější patří jak celá řada různých zbraní, tak třeba také brnění, které tak zvýší vaši odolnost proti nepřátelským zásahům. Řada předmětů se poté zjevuje zcela náhodně, díky čemuž vnášejí do samotného souboje poměrně zajímavý prvek náhody. Mnoho předmětů lze ale také získat, a to tím, že budeme plnit jednotlivé úkoly, za které budeme tímto způsobem následně odměněni. Samozřejmě pro dokonalou výzbroj i ochranu je ideální obě tyto varianty kombinovat.

Základem hry jsou samozřejmě samotní hráči, tedy ještě lépe řešeno postavy. Na výběr máte na začátku z celkem devíti možností, které se liší hlavně svými vlastnostmi a schopnostmi. Například průzkumník vynikne tím, že je nejrychlejší postavou ve hře. Voják se zase pyšní dobrým arzenálem, kdy dokáže nepřítele zabít i na velkou vzdálenost, třeba pomocí raketometu a brokovnice. Stejně tak je k dispozici i voják s plamenometem – Skot, který vrhá bomby, nebo neméně oblíbená postavy s názvem Heavy. Ta je sice velmi pomalá, ale jeho rotační kulomet je zbraní, které unikne málokdo. To vše doplňuje také klasika, jako je engineer, nebo samozřejmý medic, který je nezbytnou součástí každého týmu.

Team Fortress 2 ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky:

OS: Windows 7 (32/64-bit)/Vista/XP
CPU: 1,7 GHz
RAM: 512 MB
Grafická karta s podporou ovladačů DirectX 8.1

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dan123
Dan123
8 měsíců před

Download on Windows 10 or 11?

1
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux