Star Wars: The Old Republic

Fenomén hvězdných válek neláká jenom milovníky stříbrného plátna, jelikož neméně oblíbené jsou i herní tituly. Jeden z nich přináší i vývojáři ze studie BioWare, a to konkrétně titul nesoucí název Star Wars: The Old Republic. Ta určitě zaujme třeba tím, že se jedná o úplně první MMORPG titul, který toto studio dokázalo vytvořit. Rozhodně se ale není třeba bát toho, že by se celkový záměr nepovedl. Právě naopak. Ostatně tomu napovídají také předchozí vydané tituly jinými studii, na které hra Star Wars: The Old Republic přímo navazuje a tedy vám jako hráčům umožní postupně pokračovat v započaté dějové linii, která se odehrává ve světě Star Wars.

Zajímavostí je určitě samotný příběh, tedy hlavní dějová linie. Ta je totiž rozdělena na tři hlavní části, pojmenované jako Návrat, kdy se ocitnete na vojenské základně republiky, Pomsta, která je lokalizována na planetě Coruscant, na kterou následně navazuje část poslední, a to Naděje. Právě během ní již zuří opravdu nelítostná válka a je i na vás, abyste ji pomohli vyhrát. Příběh je tedy velmi silný, a stejně jsou silné i samotné stránky hry, které nadchnou zajímavými lokacemi, ale stejně tak vám umožní poznat celou řadu postav, které znáte z filmů.

Pokud je tento MMORPG titul něčím skutečně unikátní, tak to hlavně umělou inteligencí, která je na velmi vysoké úrovni. Během hry totiž neputujete sami, ale s vaším počítačovým partnerem, se kterým jste nuceni také řešit celou řadu herních úkolů. Navíc máte možnost se s ostatními hráči také spojovat do skupin, nebo vést řadu rozhovorů právě s hráči, za kterými stojí umělá inteligence. Daných konverzací se poté účastní i více hráčů. Navíc se vývojáři snažili i o to, aby hra nebyla zase tak klasické RPG, ale nabídla i jiný přístup. Není třeba se tak bát třeba dlouhého plnění úkolů. Stejně tak je zajímavý vývoj postavy, se kterou si můžete vybrat, zda se přikloníte ke Světlé, nebo Temné straně Síly.

Star Wars: The Old Republic ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky

OS: Windows XP or higher
Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+, Intel Core 2 Duo 2.0GHz
Memory: 1,5Gb or higher
Video Card: DirectX9.0c Compatible ATI X1800, nVidia 7800, Intel 4100 Integrated Graphics

Gameplay

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux