Spellbreak

Navzdory tomu, že ne každý je přívržencem battle royale, je tento režim nejhranějším žánrem dnešní doby. Je pochopitelné, že podobných vyvražďovaček existuje takový počet, že je velmi obtížné přijít s něčím zcela novým. Spellbreak se přesto snaží být inovativní, když pouští do vzájemného střetu celou řadu kouzelníků. Místo granátů a střelných zbraní se tak na scéně objevují jedy, hromy a blesky i firebally.

Výběr rukavice není radno podceňovat

Místo zbraní mají klíčovou roli ve hře magické rukavice, z nichž jednu má hráč k dispozici hned na začátku samotné hry. Dohromady jich existuje šest, když s každou jsou spojena odlišná kouzla. Je na hráči, jestli jeho strategii více vyhovuje ohnivá, ledová nebo toxická rukavice. V průběhu hry může hráč najít i jinou rukavici dalšího prvku, kterou se lze vybavit.  

Vítězství v souboji zajistí správná kombinace prvků

Rukavice není jediným prvkem, který je možné na fantasy mapě objevit. Dále jsou to boty, jež dovolí běhat rychleji, náhrdelník, který navýší rozsah vaší many, a armor, jenž zvýší kapacitu štítů.  Poslední typ lootu, s nímž se hráč ve Spellbreak setká, jsou runy, které jsou klíčové v konkrétních soubojích. Existuje runa na létání, teleportace, vznášení se, neviditelnost i řada dalšího. Jejich správná kombinace může rozhodnout průběh jakékoli bitvy.

Spellbreak se chlubí propracovanou grafikou

Velkou výhodu jistě představuje skutečnost, že hra není náročná na ovládání, takže příznivci battle royale žánru nemají problém se v ní zorientovat. Také v ději se hráč ocitne velmi jednoduše pomocí teleportu, když několik sekund před začátkem hry si sám zvolí, kam se chce teleportovat. Zážitek ze hry umocňuje vypracovaná grafika. Nechybí krajina s pískem a skrytými poklady i ruiny hradů. V podobném prostředí se musí každý hráč battle royale cítit jako doma.

Spellbreak ke stažení zdarma

Download Game

Systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • Memory: 4GB RAM
  • Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 640 or Radeon R7 GPU
  • CPU: Intel Core i3 2.4 Ghz or equivalent
  • OS: 64-bit Windows 7, 8.1, or 10

Doporučené HW požadavky

  • Memory: 8 GB
  • Graphics Card: Nvidia GTX 960 or Radeon R9 GPU
  • CPU: Intel Core i5 2.8 Mhz or equivalent
  • OS: 64-bit Windows 7, 8.1, or 10

Gameplay

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux