Path of Exile

Pokud bychom měli tuto hru někam jasně zařadit, potom se jistě jedná o akční RPG, postavené na systému freetoplay. To znamená možnost si tento titul zahrát zcela bezplatně, bez nutnosti vkládat do hry vlastní peníze. Na druhou stranu i to je umožněno těm, kteří chtějí z titulu Path of Exile získat skuteční maximum. Poprvé byla hra vydána v roce 2013 a dnes má pro svou povedenou grafiku, zajímavý příběh a další pozitiva celou řadu fanoušků doslova po celém světě. Patříte-li mezi vyznavače her ve stylu Diablo, rozhodně tento titul zaujme i vás. Určitě není zcela stejný, ale je jiný, což je logicky velkým plusem, na který vývojáři vsadili.

Samozřejmostí jsou bohaté možnosti doslova čehokoliv. V první řadě určitě zaujme propracovaný herní svět, ve kterém budete se svou postavou procházet zajímavými, ale také nebezpečnými lokacemi. A pokud je o postavách řeč, celkem je na výběr z šesti variant, které si můžete zvolit. Stejně tak ale máte na výběr z celé řady různých zbraní, které mají různé účinnosti. Správný výběr je poté nezbytný také z toho důvodu, že je třeba počítat s různými typy soubojů, a to jak na dálku, tak i na blízko. A ne ke všem se hodí stejná zbraň. Konkrétní volba postavy má poté i své konkrétní zbraně, což celkově přidává na atraktivitě a na zajímavosti. Zbraně je samozřejmě možné vylepšovat, což jim i vám dává mnohem větší efektivitu a snadnou cestu k samotnému zničení protivníka.

Tou největší zábavou a pozitivem je samozřejmě fakt, že se ve hře setkáte také s ostatními hráči. Jedná se tedy o takzvanou ligu, kdy je vaším úkolem dosáhnout s postavou určité úrovně. Za to jste následně odměňováni, a to třeba mnoha zajímavými zbraněmi. I to jasně vede k tomu, že dějová linie se točí hlavně kolem soubojů. Pokud si na ně potrpíte a jste zvědaví na to, jak vaše zkušenosti a dovednosti obstojí proti protivníkům, neváhejte a titul Path of Exile vyzkoušejte. Určitě stojí za to.

Path of Exile ke stažení zdarma

Download Game

Upozornění! 
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

Minimální

  • Operační systém: Windows XP SP3/Vista/Windows 7/8
  • Procesor: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 8 GB volného místa

Gameplay

Galerie


5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux