Orcs Must Die! Unchained

Pod tímto názvem se skrývá třetí pokračování poměrně zajímavé herní série, za kterou stojí studio známé pod názvem Robot Entertainment. Zajímavostí na dané hře je určitě to, že je distribuována zcela zdarma. Přesto ale vývojáři vydělávají, jelikož svým fanouškům nabízejí různé placené balíčky, a to na svou podporu. Poprvé byla hra Orcs Must Die! Unchained představena v roce 2014, a to v měsíci dubnu. Už to bylo samo o sobě poměrně zajímavé, a to hlavně proto, že samotná hra má v tomto směru jiný koncept, než předchozí dvě varianty. A to z toho důvodu, že jsou zde lehce využívané oblíbené prvky MOBA her. Mnozí tak daný žánr dokonce definují jako TOBA. Už i díky tomu samotnému se hra stává poměrně vyhledávanou záležitostí.

Hlavním cílem je vyhrát

Jak už napovídá sám název, tedy Orcs Must Die! Unchained, je vaším cílem vyhrát, a to porazit všechny Orky. Vaším cílem je tak chránit hlavně vaši trhlinu, ale stejně tak se dostat také do té nepřátelské. Proti vám však stojí poměrně silná armáda protivníka, kterou musíte zničit. A to je to nejzajímavější na celé hře, jelikož souboje 5 na 5 tvoří hlavní základ daného titulu. Většina z nich navíc trvá i okolo 30 minut, a tak je o akční zábavu skutečně postaráno. Samozřejmě o tom, jak budete v rámci daných soubojů úspěšní, rozhodujete nejenom vy, ale hlavně vaše postava, její vlastnosti a také dovednosti.

Hra je ve vašich rukou

Co vás v titulu Orcs Must Die! Unchained rozhodně zaujme, to je třeba to, že máte možnost mnohem více taktizovat, díky čemuž lze celkově měnit průběh hry. K dispozici také budete mít i mnohem více pastí, stejně jako se rozšířilo jak vybavení, tak i počet jednotek. To vše samozřejmě z pohledu třetí osoby, doplněné zajímavou grafikou, dobrými efekty, ale i povedenou hudbou. To vše je tedy důvodem, proč je titul Orcs Must Die! Unchained celosvětově velmi oblíbeným.

Orcs Must Die! Unchained ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • Operační systém: Windows XP SP3
  • Procesor: Intel Core2Duo 2.66GHz
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: Intel HD Graphics 4000
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Pevný disk: 8 GB volného místa

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux