NVIDIA SHIELD CONSOLE

NVIDIA SHIELD je streamovací monstrum. Nejrychlejší, nejjemnější 4K HDR video. Nekonečně aplikací a zábavy. Hraní s podporou NVIDIA v cloudu nebo z vašeho počítače. Možnost ovládat všechny zážitky hlasem – dokonce i váš domov. Je to vše, co byste chtěli v jednom přelomovém zařízení, které je 3x rychlejší než nejbližší konkurence.

VRAŽEDNÝ VÝHLED

Filmy a televizní seriály se zobrazují s ohromujícími podrobnostmi. Sledování sportů na zařízení SHIELD vám přinese pocit účasti v zápase. 4K HDR přináší ultrarealistickou kvalitu obrazu, která je 4x ostřejší než poslední generace 2K HDTV s barevným spektrem, které je dvakrát tak bohaté. A vysoký dynamický rozsah (HDR) znamená, že uvidíte více barev, více podrobností a světlejší snímky pro skutečnou vizuální hloubku.

SVĚT POD VAŠÍ TAKTOVKOU

Vestavěné hlasové hledání Google usnadňuje získání toho, co chcete. Stačí požádat zařízení SHIELD, aby nalezlo správnou aplikaci, hru nebo video rychle a s neuvěřitelnou přesností. Už žádné psaní. Pouze okamžité výsledky ze služby Netflix, YouTube, Spotify, herní aplikace společnosti NVIDIA a dalších. Dokonce můžete pokládat otázky jako „Ukaž mi nejlepší sportovní filmy“ nebo „oceňované filmy“ a zařízení SHIELD to zvládne. Jedná se o hlasové hledání – jenom chytřejší.

NEPŘEKONATELNÉ STREAMOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Získejte nejrychlejší a nejkvalitnější streamování filmů, seriálů a her. Vše je poháněno procesorem NVIDIA Tegra® X1, nejpokročilejším mobilním procesorem NVIDIA, který byl kdy postaven.

OVLÁDEJTE SVŮJ DOMOV

Stačí říct slovo a sledovat, jak zařízení SHIELD oživí váš domov. Můžete zdarma streamovat svoji oblíbenou hudbu, hledat v aplikacích a vyhledávat informace, novinky, sportovní výsledky, počasí a další – okamžitě. Ale to je pouze začátek. Ovládat můžete také svá světla. Média. Termostat. Dveře garáže. Vše, abyste si mohli přizpůsobit domov tak, jak vy chcete.

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux