Mechwarrior Online

Hra Mechwarrior rozhodně není ve světě her ničím novým, jelikož se v minulosti jednalo o poměrně úspěšnou herní sérii. Vzhledem ke změnám ve světě herního průmyslu si ale vývojáři dali pár let pauzy a teprve poté přišli s novinkou, pojmenovanou jako Mechwarrior Online. Jak už sám název napovídá, jedná se o hru v oblíbeném freetoplay módu, tedy s možností hrát ji online a to zcela zdarma. A jak napovídá sám první pohled na grafiku, je rozhodně jasné, že plně odpovídá současným standardům a prvním verzím vzniklým v devadesátých letech se dá jenom těžko srovnávat. Drobným negativem však může být to, že celá hra není zcela bezplatná, jelikož vývojáři uvolnili bezplatně pouze základní část. Přesto si ale i v ní lze vyzkoušet zápolení proti ostatním hráčům z celého světa.

Základním krokem je samozřejmě vybrat si svého robota, se kterým budete bojovat. Tento mech, jak je také nazýván může být samozřejmě různý. Rozhodně neplatí, že čím větší, tím lepší. Samozřejmě větší mech může způsobit jednou ranou mnohem silnější poškození, než menší. U nich je zase mnohem větší prioritou celková obratnost. To logicky také může hrát svou velkou roli. Základem hry jsou poté týmy, a to po osmi hráčích, kteří proti sobě samozřejmě vedou boj. Čím pestřejší je skladba mechů v daném týmu, tím má větší šanci na úspěch. Velký vliv na to ale mají také samotné zkušenosti jednotlivých hráčů, jelikož i ty patří k tomu nejdůležitějšímu. Cílem je tedy zničit nepřátelský tým a přitom minimalizovat své vlastní poškození. A že vás bitva nadchne, tím si můžete být jisti.

Radost z boje ale mohou během chvíle přerušit technické problémy vašeho mecha. Je to v první řadě stroj, a tak je třeba myslet na to, že se může přehřát a bude potřebovat celkový restart. A to je pro protivníka velká šance, jak ho může několika ranami ihned zničit.

Mechwarrior Online ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky

  • CPU: Core i5-2500 / AMD Athlon II X4 650
  • GPU: GeForce GTX 285 / Radeon HD 5830
  • RAM: 8 GB
  • OS: Windows 7 SP-1 64-Bit
  • DirectX: DX9
  • HDD Space: 4 GB

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux