Lord of the Rings Online

Jak film, tak samozřejmě i původní kniha znamenala obrovský úspěch po celém světě. I proto se tohoto úspěchu chopili vývojáři ze studia Turbine, kteří si dali za cíl vytvořit hru The Lord of the Rings Online, která by milovníky fantasy světa zavedla právě do doby, kdy se samotný film odehrával. Stejně jako řada dalších žánrových her, i tato umožní bezplatný herní mód, který může být doplněn o placené módy, díky kterým získává hráč četné výhody, které ho logicky posouvají kupředu.

Hra staví nejenom na atraktivnosti daného prostředí, ale i na mnoha balíčcích, kterými je neustále rozšiřována a inovována. Jedním z takových je určitě Mine sof Moria nebo Siege of Mirkwood. Všechny tyto balíčky byly dále doplňovány také o četné datadisky, díky kterým tak hra nikdy neomrzela a pravidelně tak hráčům dodávala nové lokace, nové situace a samozřejmě zcela nové úkoly, které jim umožnili postupovat herním světem, který je na online hru velmi propracovaný.

Každý z hráčů má svého avatara, tedy postavu, se kterou prochází celý herní svět. Ten umožní dokonalou integraci, a to jak s hráči ovládanými umělou inteligencí, tak i s hráči reálnými, a to z celého světa. Tím tak hra získává na celkové zábavnosti a originalitě. Originalitu jí však dodávají i jednotlivé dějové linie, zvané jako epické výpravy, které jsou spojeny s různými úkoly, odrážející samotný děj původní knihy, která se stala předlohou jak pro film, tak i právě tuto samotnou hru.

Ve hře jako takové vás samozřejmě čeká i několik jasně daných úkolů. Jedním z nich jsou určitě bitvy proti jednotlivým hráčům. Mimo nich samozřejmě musíte konat i různé skutky, díky kterým získává vaše postava určitou povahu. V těchto skutcích jsou samozřejmě také zahrnuty boje, a to s příšerami. Dále je určitě třeba zmínit i samotné tituly, které řeknou více o postavě a jejím původu.

Lord of the Rings Online ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky

OS: Windows XP (Service Pack 2)
Processor: Intel Pentium 4 – 1.8GHz or AMD equivalent
Memory: 512 MB
Hard Disk Space: 10 GB Free Space
Video Card: 64MB GPU with pixel shader 1.1 support (NVIDIA Geforce 3 or AMD Radeon 8500)
DirectX: 9.0c

Gameplay

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux