Lambda Wars

Patřili jste mezi skutečné milovníky hry Half Life? Pokud ano, neměl by vám uniknout ani titul nesoucí název Lambda Wars, který z tohoto velmi oblíbeného titulu vychází. Nejenom však přímo z něho, jelikož pokud bychom si chtěli tuto hru charakterizovat kompletně, je třeba vzít i několik zajímavých prvků a postupů z her jako Command and Conquer a samozřejmě také oblíbený Starcraft. Hra samotná poté spadá do sekce strategií, kdy vás rozhodně nečeká jenom běžné obyčejné válčení, ale neobejdete se bez taktizování, střílení a samozřejmě také plánování nejenom jednotlivých útoků.

To vše v rámci poměrně povedené grafiky, která určitě zaujme mnoha zajímavými prvky v různých mapách, které tak dotváří celkové prostředí velmi blízké budoucnosti, ale s nádechem lehce zničeného světa, s nádechem budoucí apokalypsy, která svět postihla. A právě tímto prostředím vedete svou jednotku vstříc tomu, abyste splnili daný úkol. Během něho vás samozřejmě čeká i to nejdůležitější, a to zničení samotných nepřátel – jak jinak, než různými zbraněmi. Nezapomínejme ale ani na sbírání různých vylepšení, nebo na možnost zlepšit zdraví jednotlivých členů vaší jednotky.

A právě řada různých zajímavých úkolů, ale i vyšší náročnost jejich plnění může být tím pravým důvodem k tomu, že vás Lambda Wars zaručeně neomrzí. Stejně tak jako vás neomrzí různé lokace, které se v tomto směru nabízejí a kdy tak můžete projít celou řadou zajímavých míst, které jsou opravdu dobře vykresleny. Nezapomínejte ale ani na to nejdůležitější, a to zajímavý výběr zbraní, nebo různé povedené efekty spojené nejenom se zničením vašeho protivníka. Zkrátka máte v rukou titul, který vychází z oblíbené hry co do herního světa, ale svým provedením dokonale potěší každého milovníka strategií, který nelze jenom střílet, ale který chce také přemýšlet.

Lambda Wars ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: OS: Windows® 8 / Windows® 7 / Vista / Vista64
  • Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: nVidia Geforce 8600GT, AMD Radeon HD2600 or better
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 4 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

Gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=dgHp_hRntno

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux