Hyper Scape

Hyper Scape je jednou z mnoha battle royale her, které v poslední době vznikly. Popularita tohoto typu her je totiž zřejmě tak velká, že nějakou battle royale hru musí mít prostě každý. Konkrétně Hyper Scape pochází z tvorby Ubisoftu a jedná se o zábavnou a trochu odlišnou verzi battle royale žánru.

Hra se hodně zaměřuje na rychlý pohyb a dobré reflexy hráče. Pohyb je zde oproti jiným battle royale hrám značně rychlejší, což často způsobuje chaos. Ve hře jsou navíc po mapě dostupné různé schopnosti, které můžete najít, a když se do bitvy zapojí ještě ty, z hry se stává skutečně jen chaotická změť všeho možného.

Zajímavý je v této hře systém zbraní. Ty nejsou rozdělené podle rarity, jako ve většině podobných her, ale můžete si je postupně vylepšovat. A to tak, že když jednu zbraň máte, a najdete jí znovu, proběhne tzv., fúze, která zbraň, nebo i schopnost, vylepší. Takové vylepšení je možné maximálně čtyřikrát. Zbraní a schopností je ve hře navíc tolik, že si vybere opravdu každý. Ať už máte raději míření na dálku, na blízko, nebo vám míření zrovna moc nejde, určitě ve hře najdete zbraň, která vám bude vyhovovat.

Z většiny battle royale her jsme zvyklí na zmenšující se herní zónu, ze které se musíte postupně stahovat na střed mapy. V Hyper Scape je to trochu jinak, mapa se totiž uzavírá po oblastech.

Pokud jde o mapu, žádný zázrak nečekejte. Okolí se hodně opakuje a všechno vypadá takřka stejně. Jednotlivé lokace si tak nejspíš vůbec nezapamatujete a je v podstatě jedno, kam na začátku hry dopadnete. A když už jsme u toho padání, je třeba říct, že to je asi nejnudnější část hry. Není zde totiž žádný způsob, jak nabrat rychlost, jako v jiných podobných hrách, takže vlastně jen nasměrujete, kam chcete dopadnout a čekáte.

Součástí hry jsou bohužel také neustálé bugy. Můžete narazit třeba na zbraně, které nejdou sebrat, létají, nebo třeba na bezdůvodné odpojování ze hry. Jinak však hra jede plynule a více méně bez potíží.
I přes nějaké ty nedostatky hra dokáže na nějakou dobu zabavit. Pokud máte rádi rychlou, až chaotickou akci, střílečky a samozřejmě battle royale, určitě doporučuji hru vyzkoušet.

Hyper Scape ke stažení zdarma

Download Game

Gameplay

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux