Heroes & Generals

Toužíte po tom vrátit se do období druhé světové války? Tato hra vám to zaručeně umožní. V rámci Heroes and Generals, která nadchne v první řadě skvělou grafikou, se tak budete chvílemi skutečně cítit, jako na rozsáhlém bojišti. A v souvislosti s vašimi zkušenostmi a taktikou se může stát také to, že dané bojiště a bitvu jako takovou ovládnete. Můžete se tak jednoduše angažovat v celé řadě pozic, které budou mít za cíl jasnou převahu právě vaší armády. Můžete tak určovat konkrétní postupy jednotek a jejich postupy, nebo můžete rozmisťovat své jednotky s cílem zneškodnit soupeře dříve, než se zmůže na případný odpor.

To ale není vše, co váš v tomto unikátním freetoplay titulu čeká. Kromě daných strategií a v rámci celého boje nezbytných rozkazů se soustřeďte také na to, že zažijete i pořádný kus samotné akce, která vám možná tolik chybí. Můžete tak snadno ovládat různé vozidla od džípů po obrněné transportéry, vydat se na bitevní pole s velkým tankem, nebo vyrazit na útok vzduchem, a to v sedadle tryskáče. To vše jsou varianty, která vám hra nabídne a tak vám umožní unikátní šanci, jak se do konkrétních bojů zapojit. A to stejně jako dalších 1,5 milionu lidí, kteří hru Heroes and Generals pravidelně hrají.

Co vás zcela určitě uchvátí, to je celkové realistické ztvárnění, díky kterému si budete opravdu připadat jako v době druhé světové války. Identická technika včetně vozidel, tanků a zbraní, stejné armády a samozřejmě národy, ze kterých si stačí vybrat ten, za který půjdete do boje. A vaším cílem, a cílem vaší armády je samozřejmě tento boj vyhrát, a to i s možností využít různých bonusů za mikroplatby, které pomáhají vývojářům v cestě za stálým vylepšováním titulu. Samozřejmě jak už to bývá, postup ve hře je možný i bez nich, což je právě ono skvělé kouzlo tohoto konceptu, který je stále oblíbenější.

Heroes & Generals ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows XP, Vista, 7 or 8
  • Processor: 2GHz CPU w. SSE3 instruction set- dual-core
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: ATI HD 2000/NVIDIA 7900 or above (with >512mb RAM)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 2 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux