Freestyle2: Street Basketball

Už samotný název hry jasně ukazuje, o co vlastně půjde. Jak už napovídá sám název Freestyle2: Street Basketball, jedná se totiž o unikátní herní titul, který v první řadě potěší opravdu všechny sportovce. Tedy konkrétně ty, kteří milují právě basketball. A to nikoliv ten klasický, ale ten hraný přímo na ulici, nazývaný někdy též jako sttreetball. A právě titul Freestyle2: Street Basketball může každému milovníkovi této hry přinést zprostředkovaný zážitek z toho, že si může tuto hru zahrát. A to na venkovním hřišti, které je obklopeno skalními fanoušky této hry, což dodává každému zápasu zajímavou atmosféru. Tu mu samozřejmě dodá i to, že můžete hrát proti skutečným protivníkům.

Dokonalé basketbalové pohyby

Rozběhnout se, hodit na koš a skórovat. To je klasika, kterou zná každý. V tomto ohledu jde ale titul Freestyle2: Street Basketball o něco dále, jelikož nám umožní zkoušet různé basketbalové pohyby. Díky tomu tak můžeme s dokonalou ladností obehrát soupeře, stejně jako můžeme dokonale zavěsit do koše, nebo vystřihnout jakoukoliv jinou parádičku. Zkrátka vše, co se z profesionálního sportu téměř vytrácí, ale co je v pouličních alternativách vidět každý den. A to samozřejmě z toho důvodu, aby byl zážitek z hraní dokonale umocněn. A to i pro vás, když sedíte u vašeho počítače, v pohodlí domova.

Jednoduchá, ale ucházející grafika

Při hraní samozřejmě počítejte s tím, že vás neuchvátí nijak extra vymazlená grafika. Ve hře Freestyle2: Street Basketball jde ale primárně o něco jiného, a to o vaši výhru. A tak i když grafika není dokonalá, přesto se můžete setkat s celou řadou různých hráčů, se zpomalenými záběry jejich skórování nebo hození míče, stejně tak se můžete kochat i jejich radostí. Postav k hraní je více než dost a tak není třeba na nic čekat. Stačí tříčlenné družstvo, jeden koš, basketbalový míč a i vy můžete vyhrávat.

Freestyle2: Street Basketball ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Window XP
  • Processor: P4 2.8 GHZ
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: GEFORCE 7600 GT 512MB
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 1500 MB available space
  • Sound Card: DirectX compatible

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux