FOnline: Reloaded

Jedná se o svět zasazený do univerza Falloutu, kde jsou spojeny mapy obou původních dílů do jedné a přizpůsobeny pro hru mnoha hráčů najednou (MMORPG) a do doby tři roky před příchodem Vyvoleného z Arroya. Jakožto osamělý přeživší ze soukromého krytu kdesi v poušti se snažíte přežít v pustině a bojovat s ostatními přeživšími o místo na radioaktivitou zmítaném západním pobřeží Spojených států.

Bylo přidáno mnoho nových věcí, jako nová přibližovadla, stany, báze, různá zajímavá náhodná setkání, dekorace, možnost si změnit za zátky vzhled a další. Ve hře můžete mít několik profesí, díky kterým můžete vyrábět například lepší brnění, či účinnější zbraně a nově jsou přidány i implantáty, které mohou trvale zlepšit vaši postavu. Ve hře lze též bojovat za některou z přednastavených NPC frakcí, nebo vytvořit některou z populárních hráčských frakcí a bojovat po boku svých přátel.

Maximální level, při kterém si lze vzít poslední perk, je 24. Body života se vám po tomto levelu též nenavyšují, i když level dále stoupá. Hra je tedy díky tomu o dost těžší. Některé věci je velmi obtížné, nebo dokonce nemožné sehnat, o jiné je potřeba bojovat s velmi tuhými nepřáteli.

Odkazy

Upozornění! 
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

Galerie

1 Komentář on FOnline: Reloaded

  1. Nazdar. Když už takhle vybíráte obsah cizích webů, co takhle to prolinkovat pořádně, aby se vědělo, kde a odkud se tu ten text vlastně vzal a kdo je autorem? Nehledě na to, že obrázky jsou z FOnline: 2238 / FOnline2 / FOnline TLA. Reklama je to sice pěkná, ale nekompletní.

    Jen tak mimochodem jsme 5.8.2019 přešli na novější engine, takže stahujte nového klienta. Též bude již velmi brzy nový defaultní interface ve stylu PureEvil.

Rozjeď diskuzi

Tvůj email nebude nikde publikován.


*