Enlisted

Enlisted přináší realistickou first-person střílečku z prostředí druhé světové války. Multiplayerová hra byla vyvinuta společností Darkflow Software.

Postavena je na základech původní War Thunder z dílny Gaijin Entertainment. Kombinuje bitvy s pěchotou a tanky. Enlisted je nyní ve fázi otevřené bety a tvůrci upozorňují především na to, že je pro ně mimořádně důležitá věrnost.

Hru tedy není možné srovnávat s populárními předchůdci Call of Duty nebo Battlefield. Autoři navíc ale sami připouštějí, že se nechtějí ubírat tradiční cestou vojenských simulátorů, které jsou zvláště zdlouhavé. Hráč u nich jednoduše musí na několik vteřin akce čekat příliš dlouho.

Enlisted tak nabídne velmi propracované detaily. Boj si můžete vyzkoušet v roli pěšáka, ale k dispozici jsou také tanky a letadla. Srovnání s Battlefield se tak nelze ubránit. Od zmiňované War Thunder si zase střílečka převzala technologii.

Realistická střílečka pro až stovku hráčů

Hra je rozdělena na několik válečných front. Zatím bychom se měli dočkat čtyř válečných aktů. Jelikož jednotlivé kampaně sází na historickou přesnost, nabídnou odpovídající vozidla, zbraně, ale i specializované squady a vlastní progression systém.

Do bitevní vřavy se může zapojit až stovka hráčů. Každý z nich dostane možnost ovládat celou četu. Přímo ovládat tak můžete jediného hráče, ti ostatní fungují s pomocí umělé inteligence. To ale neznamená, že byste je nedokázali ovlivnit. Jako velitel družstva totiž dokážete rozdávat rozkazy a můžete převzít nad jiným vojákem kontrolu. Veškeré mise si navíc můžete zahrát za americkou i německou stranu.

Enlisted má zatím i některé bugy, ale hra je teprve ve vývoji. Pokud ohlédneme od těchto počátečních nedokonalostí, jde o velmi zábavný titul, který potěší propracovanou grafikou. Sympatickým atributem je rozhodně i jeho rychlost. Do budoucna má tedy značný potenciál.

Tvůrci v tiskové zprávě slíbili navíc i vývoj ovlivnitelný hráči. kampaně a herní prvky se tak budou odvíjet právě od jejich požadavků.

Enlisted ke stažení zdarma

ŽÁNR: Akční
VÝVOJÁŘ: Gaijin Entertainment, Darkflow Software
VYDAVATEL: Gaijin Entertainment, Gaijin Entertainment Holdings S.A
DATUM VYDÁNÍ: 2. března 2021

Enlisted systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Windows 7 / 8 / 10 64bit
  • Processor: Intel Core i3 or better
  • RAM: 8 GB
  • Videocard supported DirectX 11 or higher: Nvidia GeForce 660 or better, AMD Radeon series 78XX or better
  • Free disk space: 12GB

Doporučené HW požadavky

  • OS: Windows 7 / 8 / 10 64bit
  • Processor: Intel Core i5 or better
  • RAM: 8 GB
  • Videocard supported DirectX 11 or higher: Nvidia GeForce 1060 or better, AMD Radeon series RX480 or better
  • Free disk space: 12GB

Wallpapers / Screenshots

Gameplay

Mohlo by tě zajímat

Enlisted – PCGamesArchive.com

4.8 5 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux