Eldevin

Eldevin
Eldevin
Eldevin
Hodnocení hráčů

Jedinečná fantasy hra ze žánru MMORPG. Vaším úkolem jako samotného hráče je logicky putování po skutečně propracovaném světě, kde vás čeká celá řada možností, úkolů a prozkoumávání, které hru rozhodně nedělají nijak nudnou. Titul Edelvin pochází od společnosti Hunted Cow Studios a jedná se o jednu z klasických freetoplay her, které jsou hrány online. Bezplatně tedy máte možnost trávit i hodiny denně ve virtuálním světě, ale stejně tak máte jako hráči možnost si přilepšit, a to díky mikrotransakcím. Jednoduše si tedy za reálné peníze koupíte různá vylepšení, která vám pomohou nejenom zlepšit vlastnosti vaší postavy, ale logicky vám pomohou k co nejjednodušší cestě kupředu.

Samotný příběh je vlastně jakousi knihou, kdy začínáte na jejím samotném počátku a putujete příběhem dále a dále. Více než 1000 různých úkolů, zajímavě zpracované lokality a atraktivní prostředí. To vše čeká vás a vaši postavu v případě, kdy se naplno vrhnete do možností, které vám tato hra přináší. Co rozhodně nechybí, to jsou také četné boje, a to třeba proti drakům chrlícím oheň, proti dvouhlavým a dvouocasým šelmám či dalším příšerám. To vše s cílem zlepšit se a postupovat výše a výše. V tom vám také pomohou zkušenosti vaší postavy, a to v rámci jednotlivých povolání, kterých je na výběr celkem 14. Můžete tak kácet stromy, lámat kámen či se vydat dalšími cestami.

Dokonalé efekty, různá kouzla a protivníci či spojenci. I to ve hře Edelvin tvoří unikátní koncepci, která rozhodně dokáže chytnout i vás. A to ať už patříte mezi zkušené hráče, nebo hledáte pouze oddych od všedního dne. Samozřejmostí vašeho putování je i sbírání různých bonusových prvků, které vás stále zdokonalují. Tak neváhejte a vydejte se vstříc unikátnímu světu, která vás zaručeně okouzlí již po prvních minutách samotného hraní. A to byl hlavní cíl všech vývojářů.

Stáhnout Eldevin

Upozornění! 
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows XP, Vista, 7, 8
  • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Graphics Card Recommended. (OpenGL 3.0 support and above)
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 1 GB available space

Gameplay

Galerie

Přidej první příspěvek

Rozjeď diskuzi

Tvůj email nebude nikde publikován.


*