Drakensang Online

Hra zasazená do oblíbeného žánru fantasy. Přesně tak by se ve stručnosti dala charakterizovat právě tato oblíbená hra v oblasti MMORPG. Jak už vyplývá ze samotného názvu, jedná se logicky o adaptaci původní počítačové hry, určená výhradně pro offline hraní. Právě online varianta jí tak dodává zcela nové možnosti a unikátnost v tom, jak se v herním světě setkávat i s dalšími reálnými hráči ze všech oblastí celé zeměkoule.

Samotný koncept hry je jasný, a to prvotní volba postavy. Mezi hlavní možnosti patří Dragonknight, Spellweaver a Ranger. To logicky upravuje již samotnou počáteční charakteristiku vaší postavy a úkoly, které budete plnit. Máte tak možnost stát se válečníkem a nejenom bojovat, ale doslova ničit veškeré stvůry, které během svého putování po dokonale vykresleném fantasy prostředí potkáte. A to nejenom vy sami, ale třeba s dalšími postavami, se kterými můžete putovat, a také bojovat společně. Stejně tak ale bude vaším cílem hledat cenné poklady, díky kterým můžete svou postavu a její vlastnosti neustále vyvíjet. K tomu samozřejmě slouží i varianty placených módů, kdy si lze lepší vlastnosti jednoduše koupit. Ty logicky následně oceníte třeba v bitvách.

Ačkoliv se jedná o plně prohlížečovou hru, zaručeně uchvátí svou grafikou a mnoha propracovanými efekty. I to je důvod takové oblíbenosti. Stejně tak ale hra Drakensang Online zaujme také dějovou linií, jelikož cílem vaší hry je postupovat na vrchol, kdy porazíte veškeré zlo, které na vás v tomto dokonalém světě číhá. Tak nechte se pohltit tisícem stínů, prosvítajícím světlem nebo zajímavým prostředím, které vás doslova vtáhne do děje. To vše má na svědomí německé studio Bigpoint, které hru vydalo již v roce 2011, ale od té doby rozhodně nijak neztratila na své jedinečnosti a celkové unikátnosti, kterou se snaží hráčům nabídnout.

Drakensang Online ke stažení zdarma

Download Game

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux