Dragon Nest

Titul Dragon Nest je typicky asijskou hrou, která samozřejmě jasně ukazuje tamní zaměření na konkrétní grafiku, propracovanost postav a typicky asijské prvky. S těmi se setkáte nejenom při výběru svého konkrétního avatara, ale také kdykoliv později, během putování po herním světě. A jeho možnosti jsou poměrně rozsáhlé, jelikož samotná hra vám nabídne hned 7 herních tříd, díky kterým vás tak může pokaždé čekat něco zcela nového. Co ale může být v tomto akčním RPG také poměrně novým prvkem, to je zcela určitě samotný systém boje. Je třebas si zvyknout na to, že během něho nemáte zaměřovač, a tak je vše výhradně ve vašem odhadu, což samozřejmě přináší nejenom mnohem pestřejší boje, ale také mnohem výraznější radosti z výhry.

Velmi zajímavým prvkem hry je také nutnost nejenom soukromého boje, ale nezbytnosti spojovat se s ostatními hráči. Jedná se o freetoplay model, tudíž ostatní hráči jsou reálnými osobami, kteří hru hrají stejně jako vy. Právě spojení s nimi vám může následně umožnit postup na další level. Stejně tak je ale pro postup na další level nezbytné i to, absolvovat různé úkoly a mise, které vám jsou v rámci hry připraveny. A ačkoliv budete mnohdy možná až překvapeni lehce infantilní grafikou, je třeba brát v potaz to, že se jedná o hru asijského studia, a dané vzhled k této kultuře a zájmům zkrátka patří.

Během putování se rozhodně připravte i na vcelku propracovaný herní fantasy svět, různé roční období, nebo také zajímavé scenérie. To vše s možností objevovat zajímavá místa, nebo sbírat různá vylepšení pro vašeho avatara. Ten tak může být třeba úspěšnější v boji. Tato vylepšení ale není třeba vždy pouze sbírat, jelikož druhou možností je jejich koupě. A to v rámci mikroplateb, které následně slouží k dalšímu vývoji a zdokonalování tohoto titulu, který si od svého uvedení pomalu ale jistě získává stále větší fanouškovskou základnu, a to i u nás.

Dragon Nest ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • CPU: Pentium4 2.0GHz
  • OS: Windows XP
  • RAM: 1GB
  • Graphic: Geforce 6600GT 128MB
  • HDD: 3GB
  • Direct X: Direct X 9 compatible Graphic Card

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux