Double Action

Milujete akční hry? Potom zapomeňte na stále stejné střílečky a podobné žánry. Příjemnou změnu totiž přináší hra Double Action, která poměrně věrně odráží styl filmů Johna Woo. A pokud je milujete, nebo chcete zjistit, o čem je vlastně řeč, určitě stojí za to si tuto hru vyzkoušet. Potěšujícím faktem je rozhodně to, že hra je samozřejmě distribuována zdarma. Ideální šance, jak spojit dokonalý zážitek s nulovými výdaji. Samozřejmostí je, že se jedná o multiplayer žánr, což nabídne mnohem větší šanci hlavně na zábavu a na to, že vás ve hře může překvapit opravdu každý – a to díky tomu, že odpadá jakákoliv předvídatelnost umělé inteligence.

Pokud vás zajímá konkrétně, čím vás hra uchvátí, tak to jsou rozhodně efekty. Zkuste si zkombinovat nejenom zmíněné filmy, ale třeba herní titul Max Payne, nebo filmovou trilogii Matrix. A to přesně vás ve hře čeká. Ačkoliv grafika může vypadat jednodušší, dané efekty vás do daného žánru dokonale vtáhnou a vytvoří ze hry unikátní střílečku, ve které nechybí ani propracované animace. Vžijte se do role osoby, která zpomaleně padá z budovy během střílečky, nebo si představte, jak padáte s kufrem plným peněz, které se následně pomalu snášejí k zemi. Drobnosti, které zkrátka dokážou nadchnout.

Co může být v rámci této hry drobným zklamáním, to je rozhodně fakt, že hra zkrátka mohla být o něco lepší, než je teď. Autoři totiž vyzkoušeli oblíbený web Kickstarter, na kterém žádali finanční podporu. Ta se však nekonala, ale hra přesto vyšla a rozhodně očekávání dokáže splnit. Tak vydejte se do městského prostředí, do budov. Na jejich střechy, do sklepů a garáží a všude tam se chystejte na své nepřátele. Váš úkol je samozřejmě jediný, a to zničit je několika ranami z vaší pistole, samopalu, nebo jiné zbraně. To vše v dokonalém zpomaleném efektu, který budete chtít opakovat znovu a znovu.

Double Action ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • Operační systém: Windows XP
  • Procesor: 1.7 GHz
  • Paměť: 512 MB RAM
  • DirectX: Verze 8.1
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 5 GB volného místa

Gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=UMxgcc9vcbA

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux