Dark Orbit

Vyrazte do vesmíru. A to doslova. Právě to vám totiž umožní tato unikátní MMO střílečka s názvem Dark Orbit. Díky ní se dostanete do skutečných hlubin vesmíru, a to v rámci špičkové a propracované grafice. Tu doplňují také unikátní efekty a propracované zvukové kulisy. Díky tomu hra zaručeně uchvátí každého milovníka tohoto žánru. Vaším cílem však nebude pouze boj proti vetřelcům, jelikož vaším cílem je také spolupráce s vašimi spolubojovníky. To vše v rámci své vlastní vesmírné lodi, jejíž budete pilotem. Stačí si pouze zvolit jednu ze tří korporací, v rámci které budete vesmírem poklidně, ale i bojovně brázdit.

Cílem hry ale není pouze boj. Je to také důraz na strategii a na to, abyste v rámci korporace postupovali stále výše a výše. To vám zajistí nejenom úspěchy v bitvách, ale třeba i četné suroviny, které musíte sbírat. Samozřejmě každá korporace má jinou strategii a filozofii, která se bude vyžadovat také u vás samotných. A přesně to všechno může nabídnout unikátní hra Dark Orbit od vývojového studia Bigpoint, které není ve světě her žádným nováčkem.

Samotný zážitek vás čeká už jenom při výběru konkrétní lodi. Je k dispozici dokonalý výběr mezigalaktických pravidel, které vás zaujmou jak svou grafikou, tak i svými vlastnostmi. Můžete vsadit jak na ničivé síly, tak i na velkou rychlost kombinovanou s dokonalou manévrovatelností. Stejně tak se ale můžete vydat na svou vesmírnou cestu proto, abyste sbírali cenné informace o vašich nepřátelích, které vaše domovská korporace při nejbližší chvíli využije proti němu.

I vy tak máte možnost ponořit se do tohoto unikátního světa, který je oblíbený po celé planetě. Hru totiž hraje přes 80 milionů hráčů, kteří se každodenně potkávají v tisících bitvách. I proto je tato hra nazývána jako skutečně kultovní. A jakmile jí poprvé zkusíte, budete vědět proč – doslova vás pohltí.

Hrát zdarma Dark Orbit

Hrát hru zdarma

Upozornění! 
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu.

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux