Copa Petrobras de Marcas

Herní titul s názvem Copa Petrobras de Marcas sice není na našem území příliš známý, ale rozhodně stojí za to si ho představit. Jedná se totiž o počítačový simulátor ze sekce automobilových závodů. Pokud bychom měli být konkrétní, jedná se o sérii závodů s názvem Brasileiro de Marcas, které se samozřejmě jezdí právě v Brazílii. A přesně z těchto závodů daný herní titul vychází. To znamená, že logicky nabídne také stejné okruhy, jaké jezdí samotní jezdci různých stájí, a to ve svých automobilech.

S jakými auty si můžete zajezdit?
I ty jsou samozřejmě věrnými kopiemi klasických automobilů, které se závodů účastní. Máte tak možnost sedět v takových vozech, jako je třeba Ford, Chevrolet, Honda, Renault nebo Toyota či Mitsubishi. Jiné k dispozici nejsou, a to hlavně v důsledku toho, že ani v samotných závodech jiná auta nejezdí. Co je samotným velkým pozitivem této hry, to je určitě její věrné grafické zpracování, kdy konkrétní auta velmi dobře identifikujete už na první pohled. Samozřejmostí je však i celkově povedená grafika s ohledem na ostatní části hry Copa Petrobras de Marcas. Třeba samotná trať, zázemní, nebo okolí samotné trati.

Buďte automobilovým závodníkem
Velkým pozitivem titulu Copa Petrobras de Marcas je určitě to, že se automobilovým závodníkem může stát opravdu každá. Hru si lze stáhnout a nainstalovat zcela zdarma, bez nutnosti jakéhokoliv nakupování. Díky tomu může poskytnout dlouhé hodiny zábavy, stejně jako při závodění s unikátními vozy. Při jízdě určitě oceníte i velmi dobré ovládání, které se snaží co nejvěrněji napodobit skutečné chování vozu. A tak stačí přepnout kameru přímo do vašeho vozu a budete si připadat, jako byste v daném autě skutečně seděli, a to v rámci skutečných závodů, které se v Brazílii těší opravdu velké oblibě každý rok. A jaké je atmosféra? Zažijte ji na vlastní kůži.

Copa Petrobras de Marcas ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Processor: 1,4 GHz Pentium or 100% compatible CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DX9 Compatible with minumum 256 MB Video Memory
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 2 GB available space
Additional Notes: MP via internet or network

Gameplay

2.6 5 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux