Battlegrounds of Eldhelm

Zajímavá karetní hra, která rozhodně nadchne nejenom příjemnou grafikou, ale také celou řadou prvků, díky kterým je hra blíže i žánrům jako jsou RPG. Samotné karty ve hře však hrají naprostý prim a jsou základem každé hry, tedy konkrétně každého boje, v rámci kterého jako hráči soupeříte se svým protivníkem. V tomto směru hra nabídne několik vlastností, tedy herních módů. Jedním z nich je určitě možnost zahrát si proti počítačovému protivníkovi, tedy proti umělé inteligenci. Mnohem zajímavější jsou ale souboje proti reálným lidem, a to v rámci jednotlivých misí, které jsou na každého hráče připraveny. To vše ale doplňují také četné módy, díky kterým je možnost bojovat, vyzvat a porazit protivníka ještě o něco zajímavější, zábavnější a samozřejmě přinese i více napětí.

Základem úspěchu je tedy váš vlastní balíček karet, které průběžně vynášíte. Každá z nich logicky jiné vlastnosti a jinou sílu a může tak zničit soupeřovi karty. Jsou zde karty symbolizující sílu, ale stejně tak i karty založené na případných kouzlech. Je vždy jenom na vás a na vašem soupeři, jak bude souboj probíhat, kdo bude disponovat lepšími kartami a kdo samozřejmě zvolí konkrétní taktiku boje. Každé vítězství vám samozřejmě umožní zlepšit vaši fantasy postavu, se kterou putujete v rámci virtuální mapy. Na té nacházíte všechny své protivníky, které už jenom vyzvete na souboj, a opět se ukáže, kdo v něm bude lepší.

Hra Battlegrounds of Eldhelm, stejně jako řada ostatních z podobného žánru sází na oblíbený koncept freetoplay. Jako hráči tedy oceníte to, že ji můžete hrát zcela zdarma, bez nutnosti si ji kupovat. Přesto ale máte možnost vložit do hry reálné peníze, a to ve formě mikrotransakcí, které vám, vaší postavě a tedy i vašim kartám mohou přinést určité výhody a tedy i mnohem větší šance na úspěch, než byste měli bez daného vylepšení.

Battlegrounds of Eldhelm ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows
  • Processor: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Memory: 512 MB RAM
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 150 MB available space
  • Additional Notes: A mouse or a touch screen is required

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux