Arena: Cyber Evolution

Pokud patříte do skupiny lidí, kterou zajímá budoucnost a tedy sci-fi žánr, potom by vám zaručeně neměla uniknout hra nesoucí název Arena: Cyber Evolution. Právě v tomto prostředí se totiž odehrává. A jak už napovídá sám její název, základem je rozsáhlá aréna s celou řadou diváků, kteří bedlivě sledují vaši postavu. Zapomeňte však na to, že byste museli mít v ruce zbraně, nebo že byste snad museli své protivníky zničit silou. Rozhodně to tak není, jelikož hra se řadí spíše do sportovního žánru. Díky tomu může být skvělou odpočinkovou variantou pro každého, kdo má dost her zaměřených na střílení, ale třeba i střílení a budování.

Samotný sport, který ve hře Arena: Cyber Evolution hrajete, by se dal přirovnat hlavně k futuristickému hokeji. Běžný puk zde ale nahrazuje větší žlutý kámen a jako hráči rozhodně nemusíte spoléhat pouze na týmovou souhru nebo zručnost při hře. Stejně tak lze využívat i celou řadu kouzel a funkcí, kdy například znemožníte ostatním hráčům to, aby vám vzali daný kotouč, který dovedete bez problémů do soupeřovy branky. Hra samotná potom počítá s hrou dvou tříčlenných družstev, kdy je samozřejmě nezbytné spolupracovat a přihrávat si, jelikož jedině tak můžete zápas dotáhnout do vítězného konce.

Čím si můžete být skutečně jisti, to je i faktem, že vás hra Arena: Cyber Evolution rozhodně nudit nebude. Ačkoliv se vše vlastně odehrává pouze na jednom místě, rozhodně je třeba zapojit vaši hlavu, strategii, reflexy a postřeh, ale také smysl pro týmovou spolupráci. Každý zápas je navíc v něčem jiný, takže se určitě nudit nebudete. Pozitivem je také fakt, že hra spadá do segmentu freetoplay. Není tedy třeba pro její získání nebo pro její hraní vynakládat jakékoliv finanční prostředky. I díky tomu se masově šíří mezi hráči nejenom u nás, ale po celém světě. Tak neváhejte a zkuste ji také.

Arena: Cyber Evolution ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Vista, 7, 8
  • Processor: P4 3 Ghz or Athlon 3400
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 256 MB Video Memory with Shader Model 3.0 support; ATI Radeon X1600XT / NVIDEA GeForce 7800GS
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux