ArcheAge

Jedna z několika MMORPG na našem trhu, která vám jako hráčům přinese otevřený svět možností, které jsou předem definovány v naprogramovaných postupech. To vám umožní realizovat se v mnoha oblastech, kdy by mělo být vaším cílem dokonalé ovládnutí samotného herního světa. V tomto směru máte na výběr celou řadu různých cest, jako je třeba stavění hradů, ale také jejich obrana, nebo naopak zabírání dalšího území. Můžete se tak stát mocným vládcem, který bude ovládat celou danou říši a všechny své poddaní. Stejně tak se ale můžete stát obávaným pirátem a vyrazit na cestu zločinu. Stačí postupně okrádat ostatní hráče, nebo obsadit jejich stavby. Zkrátka a jednoduše, ArcheAge je unikátním světem, kde nic není nemožné a můžete tak vyzkoušet možnosti, které vás určitě nadchnou.

Hra vám umožní nejenom být skutečně čímkoliv, ale nabídne vám i další bohaté možnosti pohybu po herním světě. Můžete se procházet, létat na velkých orlích křídlech, nebo plout po lodích. To vše s možností plavat pod vodní hladinou, nebo vést náročné bitvy kdekoliv si jenom zamanete. Zkrátka a jednoduše se stanete členem fantasy světa, ve kterém vás čeká řada příležitostí, jak se stát nejlepším, ale i řada příležitostí, jak můžete padnout za oběť ostatním hráčům. Samozřejmě hráčům skutečným, kteří jsou taktéž hráči titulu ArcheAge. Máte možnost procházet příjemní vesnice, ale také obdivovat hory, nebo propracované detaily různých katapultů, kterými můžete dobýt vašeho protivníka.

Není to ale jenom herní svět jako takový. Hra, kterou někteří označují také zkratkou AA, totiž nabídne i možnost neustálého zlepšování všech vašich schopností nebo dovedností. Sami si navíc můžete zkusit, co vám jako osobě i postavě sedí nejvíce a následně už cílit pouze na to, abyste se neustále zdokonalovali. To vše si doplňte také četnými questy, tedy úkoly, které taktéž zajistí, že se během hry nudit opravdu nebudete.

ArcheAge ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • Processor: Intel Core2 Duo or higher
  • Hard Disk: 30 GB (NTFS-formatted disk)
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics card: Must have at least 1024MB video memory
  • Operating system: Windows Vista SP1, Win7 SP1, 8, 10
  • High-speed internet connection

Gameplay

Galerie


0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux