APB Reloaded

Titul s názvem APB Reloaded, neboli též All Points Bulletin je zajímavá online hra, která je zatím určena jenom pro majitele počítačů s operačním systémem Windows. Prvním krokem hry je zvolit si tým, za který budete bojovat. Samotné boje se odehrávají na území města, a tak máte v APB Reloaded možnost postavit se na stranu policistů, popřípadě zločinců. Je na vás, jakým směrem se vydáte. Každopádně volbou strany možnosti nekončí, jelikož vytvářet lze i různé skupiny, stejně jako není problém vytvářet také obávané gangy. A to vše díky interakci hráčů z celého světa, kteří si titul APB Reloaded tak oblíbili. A to i proto, že je poskytován zdarma.

Jako GTA
Pokud milujete titul GTA, potom věřte, že právě hra APB Reloaded má k němu velmi blízko. A to nejenom s ohledem na najaté vývojáře, ale i s ohledem na prostředí, nebo možnosti, které máte k dispozici. Výhodou hry APB Reloaded je však to, že se můžete postavit i na tu správnou stranu, tedy na stranu policie. Samozřejmě samotné město a jeho prostory vám budou poměrně otevřené, a tak můžete procházet různými lokalitami a využívat řadu věcí. Samozřejmostí je i různé vylepšování vašich postav, nákupy, černý trh a mnoho dalšího.

Problémy jsou u konce
S hrou jako takovou bylo v minulosti spojeno mnoho problémů, a to proto, že servery byly v minulosti i vypnuty. Dnes je však situace zcela jiná a chystá se to, že bude hra APB Reloaded k dispozici také na herních konzolích. Zkrátka je jenom na vás, na jakou stranu se postavíte a jak budete úspěšní v zatýkání případných zločinců, nebo jak budete úspěšní v tom, abyste dokázali vyřídit komando policistů, kteří si na vás brousí zuby. A tak si opatřete zbraň a vyrazte do virtuální akce. A že jejich výběr může být velmi rozmanitý, stejně jako samotné přestřelky, o tom se v titulu APB Reloaded sami přesvědčíte.

APB Reloaded ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows Vista 64-Bit / Windows 7 64-Bit
  • Processor: 2.4GHz Intel Core 2 Quad or equivalent AMD x4
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: GeForce 8800GT 512MB or AMD equivalent
  • DirectX: 9.0c
  • Hard Drive: 7 GB HD space
  • Sound: Dedicated sound card with hardware acceleration.
  • Other Requirements: Broadband Internet connection

Gameplay

Galerie


0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux