AirMech

Za touto hrou stojí vývojáři ze studia, které nese název Carbon Games. Ti se při vývoji rozhodli vsadit hlavně na historické klasiky z minulých let, a na jejich základě se snažili vytvořit titul s názvem Airmech. Tou konkrétní hrou, ze které tento titul vychází, je poté Herzog Zwei,která sice není příliš známá, ale rozhodně se jedná o poměrně povedenou strategii, která ve své době nadchla každého, kdo jí hrál. Základem hry je tedy rozsáhlá mapa, v rámci které operujeme s naší hlavní jednotkou, tedy mechem, chcete-li robotem, který je schopen létat. Ostatně toto o sobě hra tvrdí již samotném názvu. Dané letecké schopnosti jsou poté nezbytné k tomu, abychom mohli přenášet třeba tanky a obrněná vozidla, ale stejně tak i děla a další techniku. Díky tomu je umístíme v rámci mapy přesně tam, kde potřebujeme.

Důvod toho je samozřejmě jasný, a to útok na nepřítele. Můžeme buď volit defenzivní strategii a snažit se ochránit naši základnu, nebo samozřejmě můžeme putovat dále a snažit se ovládnout okolní území a také ničit všechny nepřátelské základy, které se během naší cesty objeví. A ačkoliv se toto všechno zdá velmi jednoduché, vždy je třeba pamatovat na to, že hlavní postava je jenom jedna a tak hlavně záleží na vás, na vaší rychlosti a na vaší celkové strategii, jak budete své jednotky přesouvat, aby skutečně dokázaly zničit nepřítele, nebo aby dokázaly ochránit i vaši samotnou základnu.

Logicky to ale není jenom samotné létání nebo přesun techniky. Pokud toužíte po tom zapojit se plně do bojových misí, samozřejmě vám to bude umožněno. A to jak ze vzduchu, kdy můžete likvidovat stavby i nepřátele, tak samozřejmě ze země, kdy se proměníte v nepřátelského robota, který maximálně využije všech předností v boji na krátkou vzdálenost. Pozor však na vaše celkové zdraví a vaši odolnost, abyste samotnou bitvu dokázali přežít.

AirMech ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Core 2 Duo
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 8800 GT
  • DirectX: 9.0c
  • Hard Drive: 200 MB HD space
  • Sound: Yes
  • Other Requirements: Broadband Internet connection
  • Additional: System specs are temporary, gathering more data.

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux