Aion

Hru s názvem Aion vytvořila korejská společnost NCsoft. Na ní však spolupracovala také s vývojářskou společností, která není v herním světě nováčkem, a to se společností Lineage II. Na trh ji poprvé uvedla již v roce 2007, a to v rámci vzrůstající obliby o žánr MMORPG, do kterého hra samozřejmě také spadá. Hráčům, a tedy i vám nabídne především propracované a velmi rozsáhlé prostředí fantasy světa, ale i tisíce různých možností, jak může vypadat právě vaše postava, se kterou daným světem procházíte. Už tato unikátnost ukazuje, že hra má oproti konkurenci určitě co nabídnout. Tyto možnosti samozřejmě doplňují i varianty volby zbraní nebo jednotlivých výzbrojí. Díky tomu všemu málokdy dojde k tomu, že by se potkaly dvě totožné postavy.

Není to ale obyčejná chůze v rámci propracovaného virtuálního světa, kde nechybí řada různých detailů. Je to také unikátní možnost létat, a to na vybraných místech. Tito má samozřejmě své konkrétní podmínky, především nutnost dosažení konkrétního levelu. Základem hry jsou však i boje o konkrétní Pevnosti, které také tvoří jeden ze základů herního světa. Úspěch v boji závisí nejenom na konkrétních vlastnostech, zbraní nebo ochraně. Určitě závisí také na volbě konkrétní rasy, kterými jsou Elyos a Asmodians. Ty se dále rozdělují na různá povolání, jako je třeba válečník, ale stejně tak i kněz, nebo také umělec.

Mimo těchto variant je ve hře důležitá také výroba a její jednotlivé stupně. Lze se zdokonalovat třeba v alchymistickém, ale stejně tak i v kuchařském umění. Ačkoliv jako hráči máte možnost naučit se v základu všechny, pouze jedu vám je umožněno rozvíjet. I to je samozřejmě nezbytné pro další vývoj a pokračování na tolik vysněné levely, které tvoří hlavní páteř hry. Mimo to ale přináší unikátnost v možnosti setkávání-se s ostatními postavami, kterými jsou stejně jako vy reální lidé ze všech koutů světa.

Aion ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • CPU: Intel Pentium4 2.8Ghz / AMD Sempron 2800 or better
  • RAM: Minimum 1GB
  • VGA: NVIDIA Geforce 6600/ AMD Radeon X1550
  • Hard disc: Minimum 30GB
  • OS: Windows XP (Service Pack 2), Vista, Windows 7
  • DirectX: 9.0c(2008. 6)

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux