4Story

Velmi zajímavá hra z žánru MMORPG, která byla vytvořena v Koreji, ale o publikaci a uvedení na trh se již postarala společnost Gameforge. I díky tomu se hra rozšířila po celém světě, včetně Evropy. Dnes je k dispozici v celkem čtrnácti jazykových mutacích, ve kterých samozřejmě nechybí ani čeština. Díky tomu je tak putování samotnou hrou a fantasy světem o mnoho snadnější, a to i pro ty hráče, kteří neoplývají případnou angličtinou. Prvním krokem hry je samozřejmě volba konkrétní rasy, se kterou budete propracovanými mapami postupovat. Mezi možnosti patří Víly, Felini nebo běžní lidé. U každého je poté možnost volby konkrétního povolání, a to od válečníků, po kouzelníky nebo kněze.

Zároveň máte jako hráči možnost se svojí postavou přenést do konkrétní země, jakou může být Valorian a Derion. Za jednu konkrétní budete hrát a právě proti druhé následně soupeřit, a to s cílem ji logicky zcela zničit. To vše na základě dlouhého příběhu, který vás hrou od jejího počátku, až do samotného konce provede. Ten se týká především výrazného rozdělení země, neustálý boj dobra a zla, ale i rozdělení kontinentů, ras a také bohů. Do toho všeho logicky vstupujete právě vy, se svou samotnou postavou, která má své jasně dané vlastnosti a dovednosti. Stejně tak jako má svou charakteristiku konkrétní země, na jejíž půdu vstupujete a na jejíž oblasti se vše odehrává – a to v rámci dokonale propracované grafiky.

Máte tak možnost stát se vytrvalým válečníkem, který zvítězí v každé bitvě, nebo se můžete stát zkušeným lukostřelce, likvidující své soupeře. Můžete ale ke svému cíli používat také četná kouzla, či překvapit nepřátele ve tmě, kde vás jenom těžko očekávají. Stejně tak se ale můžete zaměřit na pomoc nejenom sobě samému, ale také na pomoc ostatním hráčům, které můžete díky svým schopnostem léčit. I toto může být v rámci společného boje velmi ceněno.

4Story ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows 2000/XP/Vista
  • CPU: Pentium4 1.6GHz
  • HDD: 2 GB nebo více
  • RAM: 1GB
  • Grafická karta: GeForce FX5700 128Mb
  • DirectX Version: DirectX 9.0c

Gameplay

Galerie

4Story
4Story
0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux