World of Warships

World of Warships
World of Warships

Třetí, dlouho očekávaný, díl válečné série, který vás vtáhne přímo do středu největších námořních bitev, ze kterých si odnesete pořádný zážitek.

TYPY LODÍ

Flotila World of Warships obsahuje více než 200 lodí, které se datují zpět do 1. světové války a 2. světové války. Nasaďte si velitelskou čapku a zjistěte, který typ válečné lodě vám vyhovuje.

NÁMOŘNÍ MOCNOSTI

Vyberte si vlajku země, pod kterou se chcete plavit. Ve World of Warships se můžete rozhodnout mezi předními námořními silami. Prostudujte si jejich speciality, slabá a silná místa, a využijte je v bitvě k nalezení své vlastní taktiky!

OCENĚNÍ A ÚSPĚCHY

Na moři je vždy spousta příležitostí k hrdinským skutkům a úspěchům. Ukažte svou cenu! Za každou bitvu můžete získat hrdinské medaile a hodnotné herní zboží. Každá bitva bude rozvíjet váš služební záznam. Začněte svou námořní kariéru hned teď!

HRANÍ S PŘÁTELI

Vstupte do týmu a zapojte se do bitev proti botům či skutečným hráčům. Také můžete pozvat své přátele a založit si svou vlastní neporazitelnou divizi, nebo vstoupit do klanu, abyste našli podobně smýšlející kapitány. Využijte výhody všech herních funkcí!

SJEDNOCENÝ ÚČET

World of Warships je součástí světa Wargaming.net. Při registraci do World of Warships dostanete sjednocený účet, ze kterého budete mít přístup k ostatním hrám společnosti Wargaming.net.

Odkazy

Upozornění!
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

OS: Win Xp 32
CPU: Pentium 4 2.4GHz / Athlon XP 3100+
GPU: GeForce 6800 GT / Radeon X800 GT
RAM: 1.5 GB
HDD: 3.5 GB

Gameplay

Galerie

Přidej první příspěvek

Rozjeď diskuzi

Tvůj email nebude nikde publikován.


*