Star Conflict

Už samotný název tohoto titulu jasně ukazuje, o co v této hře půjde. Pokud to zajímá i vás, potom můžeme prozradit, že v rámci titulu Star Conflict vás čekají boje. A to kde jinde, než v oblasti nejenom naší sluneční soustavy, ale i v oblasti celého vesmíru. Pokud vás současná bojová technika nudí, neváhejte a i vy se vydejte ke hvězdám vstříc mnohem zajímavějším a rozhodně také unikátnějším bitvám, které vás rozhodně nezklamou. To vše je logicky podpořeno také úchvatnou grafikou, díky které můžete dokonale těžit z daného prostředí, kde se budete pohybovat. Propracované jsou ale i samotné vesmírné lodě, které rozhodně uchvátí každého milovníka sci-fi.

Základním kritériem pro začátek hry je nicnost vybrat zkonkrétní stranu, za kterou budete bojovat. K dispozici jsou tři hlavní frakce, ale tím výběr nekončí, jelikož i v rámci jedné vybrané budete mít na výběr několika možností. Můžete si sice zvolit bezmyšlenkovitě, ale pokud chcete nad hrou Star Conflict skutečně přemýšlet a budete chtít vyladit svou strategii k dokonalosti, tento krok vám k tomu pomůže. Jakmile máte jasno, můžete odstartovat do vesmírného prostoru a začít vyhledávat vašeho nepřítele.

Dalším vaším častým stanovištěm bude i samotný hangár. Právě zde máte možnost svou vesmírnou loď nejenom opravit, ale samozřejmě to hlavní, a to vylepšit. Můžete tak zlepšit nejenom její odolnost, ale stejně tak zlepšit její vybavení, popřípadě také její zbraně. Samozřejmě v rámci hry Star Conflict nejste omezeni pouze jednou vesmírnou lodí a tak se můžete zaměřit na vylepšování několika dalších. Samozřejmě abyste získali lodě další, nezbývá, než je zakoupit. K dispozici jsou verze základní, až po dokonale propracované. Volit můžete mezi loděmi rychlými a skvěle ovladatelnými, ale stejně tak můžete volit i klasiku, nebo takzvané fregaty, které spadají hlavně do sekce těžké techniky.

Star Conflict ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky

  • OS: Windows XP SP3
  • Processor: 2.0 Ghz Intel Pentium-4 / AMD Athlon II
  • Memory: 1 GB RAM
  • Hard Disk Space: 2 GB
  • Video Card: Pixel Shader 3.0 compliant video card with 512 RAM: NVidia / Intel / AMD Radeon

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux