Soccer Manager 2022

Soccer Manager 2022 free download

Soccer Manager 2022 je hra, která cílí na fotbalové nadšence. Má však skutečně šanci je zaujmout? A čím konkrétně?

Snaha o maximální realističnost

Hra je koncipována jako simulátor role fotbalového manažera. Sebe samotnou prezentuje jako vůbec nejlepší free hru zaměřenou právě na manažerskou fotbalovou strategii. V aktuální verzi se může opřít už o bezmála dvě desítky let zkušeností a vývoje.

Ročník 2022 sází na maximální realističnost. Jednotlivé zápasy byly přepracovány do zcela nového 3D enginu. Poznat je to nejen na jednotlivých postavách na pohled, ale rozdíl zaznamenáte i v jejich chování, zejména v práci s míčem, která je mnohem dynamičtější.

K věrnosti prostředí přispívá i komunita více než 25 000 oficiálních hráčů a také licence od FIFPro. Celkem se v portfoliu nabízí více než 900 klubů z 35 zemí. Jako manažer přitom dostáváte do rukou mocnou „zbraň“ a můžete kontrolovat veškeré aspekty svého klubu. Každý přestup, každá taktika, každý fotbalový zápas se počítá.

Pohled do fotbalového zákulisí

Díky Soccer Manager 2022 zároveň poznáte, že fotbal není jen tím, co je vidět na hřišti. Hra vám dá možnost rozvíjet svou taktiku i v zákulisí. Své hvězdné hráče si totiž musíte nejprve najít a podepsat s nimi smlouvu. Pokud na to vaše momentální finanční prostředky nestačí, dokonce si můžete vzít i půjčku. Zároveň se musíte snažit i o výchovu nových talentů.

Zkušený manažer zároveň ví, že se neobejde nejen bez vlastních zkušeností a dovedností, ale i bez své pravé ruky v podobě asistenta. Ten vám bude nápomocný při každodenním řízení klubu a vaše povinnosti dokonce je schopen převzít v okamžiku, kdy si berete dovolenou.

Pamatujte, že je třeba postupovat zodpovědně. Svými rozhodnutími můžete ovlivnit nejen mínění vedení klubu, přístup samotných hráčů, ale přirozeně i chování fanoušků.

Hra Soccer Manager jednoznačně nabízí velmi komplexní přístup. Povedly se vizuály, tvůrci zapracovali na inteligenci hráčů i řadě pokročilých možností, jak se můžete ve své manažerské funkci zlepšit. Jediným závažnějším nedostatkem je tak hlavně náročnosti hry na herní zařízení a internetové připojení.

Soccer Manager 2022 ke stažení zdarma

Soccer Manager 2022 systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Windows 7
  • Processor: 1 GHz or higher
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Shader Model 3.0 capable card
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 500 MB available space

Doporučené HW požadavky

Wallpapers / Screenshots

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux