Runestrike CCG

Vstupte do světa Runestrike, kde smrtelní šampioni bojují o zvládnutí mocných run a svržení starých bohů. Runestrike je online tahová karetní hra, která nabízí svižnou hru a hlubokou strategii založenou na jednoduchých mechanikách. Stáhněte si dnes, abyste mohli sestavit balíčky, posílit své šampiony a užívat si náročný singleplayer i PvP.

NÁDHERNÁ GRAFIKA

Rozšiřte svou sbírku krásně kreslenými runami, ať už jde o běžného Hammerfist Gianta nebo legendárního Jupitera. Úžasní šampioni a nádherná světová mapa dělají z Runestrike vizuální pochoutku, které se můžete oddat.

PŘITAŽLIVÝ PŘÍBĚH

Starověcí bohové se ponořují do titánského střetu, závoj oddělující smrtelné od nesmrtelných se roztrhává a runy padají z nebes. Svět je naplněn magií, divoká zvířata se mění v fantastická monstróza a mezi smrtelnými se objevují mocní šampioni. Vznesete své šampiony na úroveň bohů, když se naučí ovládat runy, které kdysi drželi bohové.

ZAJÍMAVÝ PVE OBSAH

Prozkoumejte svět Runestrike ve výhodných singleplayer kampaních. Překonejte Jupitera v Trials of Olympus. Přežijte nástrahy starověkého Egypta v Eye of Ra.

VERSUS ARÉNA

Bojujte s ostatními hráči o první místo ve Versus aréně, soutěžte v hodnocených žebříčcích a získejte fantastické odměny bez ohledu na váš rank. Čím vyšší rank před resetem sezóny, tím lepší odměny.

UNIKÁTNÍ ŠAMPIONI

Sbírejte unikátní šampiony, kteří se účastní každého boje, útočí na své nepřátele přímým soubojem i mocnými božskými schopnostmi. Povznesete svého šampiona, odemknete nové síly a získáte odměny.

HRA ke stažení zdarma

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux