RAID: Shadow Legends

Příznivci RPG her rozhodně nemohou hru Raid: Shadow Legends nechat projít kolem bez toho, aby zaujala jejich pozornost. Její vývojáři si dali opravdu záležet a na hráče zde čeká celá řada originálních nápadů a více než 300 rozličných hrdinů, u nichž je možné rozvíjet rozličné vlastnosti a schopnosti. Je na každém, aby se pokusil sestavit nejlepší tým barbarů, nemrtvých rytířů nebo elfů.

S postupujícím dějem musí hráč více přemýšlet

Raid: Shadow Legends podobně jako jiné mobilní hry sestává z denních, týdenních a měsíčních úkolů, které je třeba splnit. Za to na hráče čeká sladká odměna v podobě pestrého vybavení, krystalů na hrdiny a někdy přímo nových hrdinů. Mimo kampaně existují ve hře také různé Dungeony, PvP a klanové raidy zaměřené na obrovské bossy. Hlavně zpočátku nemusí hráč moc přemýšlet, jaký tým si vybere, postupem času však musí svojí volbě věnovat stále více rozmyslu. Podobná situace nastává i s vybavením hrdinů.

V kůži telerského náčelníka

Samotný příběh hry je velmi zajímavý, když se odehrává v říši Teleria. Hráč se ocitá v kůži dávného telerského náčelníka, jenž je vzkříšen s úkolem porazit Temného lorda Sirotha a obnovit mír v říši. Hráči se shodují na tom, že Raid: Shadow Legends je jedinečnou kombinací fantasy RPG a bitev v mobilu, která dovolí strávit tisíce zábavných hodin hraní. Jedním z cílů je sbírat krystaly obsahující duše dřívějších válečníků, sestavit armádu a bojovat v různých hradech, pouštích, sklepeních a starověkých chrámech, které brání nepřátelé i možní spojenci.

Raid: Shadow Legends překonává své předchůdce

Raid: Shadow Legends nezapře svoji inspiraci staršími tituly typu Heroes Charges. Děj je však daleko pestřejší, a tak lze hře odpustit i jednu z potenciálních slabin, kdy je třeba sledovat celé souboje, což bere čas i energii.

RAID: Shadow Legends ke stažení zdarma

ŽÁNR: Strategická
VÝVOJÁŘ: Plarium, Plarium Global Ltd
VYDAVATEL: Plarium, Plarium Global Ltd
DATUM VYDÁNÍ: červenec 2018

RAID: Shadow Legends systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • Memory: 4 GB
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
  • CPU: Intel Core i5-4590
  • File Size: 15 GB
  • OS: Windows 7 or higher; 32 bit version

Doporučené HW požadavky

  • Memory: 8 GB
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 970
  • CPU: Intel Core i7-4770
  • File Size: 20 GB
  • OS: Windows 7 or higher; 64 bit version

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux