Pokémon UNITE

Vstupte do světa Pokémonů jako nikdy předtím s Pokémon UNITE, první strategickou týmovou bitvou 5 na 5, která přináší vzrušující akci a týmovou spolupráci. Tato mobilní hra vás zavede na Aeos Island, kde trenéři z celého světa soutěží v takzvaných Unite Battles. V těchto bitvách čelíte v týmech pěti hráčů proti sobě, abyste zjistili, kdo dokáže v omezeném čase nasbírat nejvíce bodů. Klíčem k úspěchu je týmová práce, při které společně porážíte divoké Pokémony, vylepšujete a vyvíjíte své Pokémony a snažíte se zabránit soupeřícímu týmu v skórování.

Mezi hlavní rysy hry patří:

  • Stylové bitvy: Vstupte do bojiště ve velkém stylu s Holowear! Díky speciální technologii využívající Aeos energii mohou trenéři obléknout své Pokémony do různých holografických outfitů, přičemž nové styly pravidelně přibývají.
  • Unite Moves: Uvolněte pravou sílu vašich Pokémonů s Unite Moves! Tyto zcela nové Pokémoní schopnosti, které jsou možné pouze v Unite Battles, mohou zvrátit situaci i ve velmi kritických momentech.
  • Postup v hodnocení: Chcete dokázat své dovednosti? Zapojte se do hodnocených zápasů a sbírejte body, abyste se vyšplhali na globální žebříček.
  • Komunikace je klíčová: I nejzručnější trenéři uznávají, jak důležitá je komunikace pro úspěch týmu. Využijte signálů, rychlých chatovacích zpráv a – poprvé v titulu Pokémon – hlasového chatu, abyste komunikovali a udržovali synchronizaci s týmem.
  • Hra napříč platformami: Vyzvěte trenéry z celého světa na Unite Battles na systému Nintendo Switch™ nebo na kompatibilním mobilním zařízení díky podpoře multiplatformní hry. Trenéři mohou používat svůj účet Pokémon Trainer Club nebo Nintendo účet na obou platformách Nintendo Switch a mobilních zařízeních, aby snadno synchronizovali svůj pokrok mezi zařízeními.

Pokémon UNITE ke stažení zdarma

ŽÁNR: Strategie, MOBA

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux