Overwatch 2

Download | Systémové požadavky PC | Galerie

Herní svět čeká zásadní změna, protože společnost Blizzard Entertainment představila Overwatch 2, očekávané pokračování nesmírně populární týmové střílečky z pohledu první osoby Overwatch. Díky živoucímu obsazení hrdinů, strhujícím mapám a řadě nových funkcí má Overwatch 2 nově definovat herní zážitek pro fanoušky všech věkových kategorií. Pojďme se ponořit do klíčových funkcí, kvůli kterým se na Overwatch 2 vyplatí počkat.

Přijměte invazi

Srdcem příběhu hry Overwatch 2 jsou příběhové mise Invaze, vzrušující přídavek, který hráče vtáhne do světa, kde jsou globální města jako Rio de Janeiro, Toronto a Göteborg ohrožována neúprosnými silami Null Sectoru. Tato příběhová linie umocňuje ponoření hráče do děje, když se společně s přáteli nebo dalšími hráči online pouští do těchto náročných misí. Zavedení nových hrozivých protivníků, jako jsou Dělostřelectvo a Stalkerové, přidává do hry další vrstvu strategie a vzrušení.

Soupiska, jakou si ani nedokážete představit

Jedním z charakteristických rysů hry Overwatch 2 je rozsáhlá soupiska více než 30 hrdinů, z nichž každý přináší své vlastní jedinečné schopnosti a osobnosti. Hráči si mohou vybrat hrdiny, kteří souzní s jejich herním stylem a preferencemi, od tajemného Reapera až po veselého a skvělého Tracera. Tato rozmanitost nejenže udržuje hratelnost svěží, ale také vybízí hráče k experimentování a přizpůsobování taktiky pro každý zápas.

Epická akce 5v5

Jádrem hry Overwatch 2 zůstává strhující akce, kterou si fanoušci zamilovali. Na více než 25 globálních mapách mají hráči k dispozici nesčetné množství strategických možností a cílů, které je třeba zdolat. Ať už tlačíte náklad úzkými koridory, nebo bojujete o kontrolní body, rozmanité návrhy map a herních režimů zajišťují, že žádné dva zápasy nebudou stejné.

Nový herní režim: Flashpoint

Hra Overwatch 2 přináší nový vzrušující herní režim s názvem Flashpoint. Tento režim se točí kolem boje o kontrolu nad rotujícími kontrolními body na rozlehlých mapách. Dynamická povaha Flashpointu zajišťuje, že hra zůstává poutavá a nepředvídatelná, což hráče nutí přemýšlet pohotově a přizpůsobovat se měnícím se okolnostem.

Postup ve hře

Herní komunita je propojenější než kdy dřív a Overwatch 2 tento étos přijímá díky cross-play progresi. Ať už hrajete na počítači, konzoli nebo jiném kompatibilním zařízení, můžete kdykoli a odkudkoli bezproblémově přistupovat k odemčenému obsahu, postupu a úspěchům. Tato funkce nejen zpřístupňuje hru širšímu publiku, ale také podporuje pocit komunity mezi hráči.

Živá, dýchající hra

Overwatch 2 není jen pokračování, je to živoucí, dýchající herní zážitek, který se vyvíjí s každou sezónou. Závazek společnosti Blizzard přinášet čerstvý obsah, včetně nových hrdinů, map, kosmetických doplňků a herních aktualizací, zaručuje, že hráči vždy najdou něco nového a vzrušujícího k prozkoumání. Tato neustále se vyvíjející povaha hry vytváří pocit očekávání a angažovanosti, který hráče nutí vracet se pro další hry.

Ve světě, kde jsou hrdinové potřeba více než kdy jindy, je Overwatch 2 důkazem síly kamarádství, strategie a inovací. Díky poutavému příběhu, rozmanitým hrdinům a dynamické hratelnosti je jasné, že Overwatch 2 je připraven stát se základním kamenem herního prostředí na mnoho let dopředu. Sestavte tedy svůj tým, přijměte výzvu k plnění povinností a připravte se na nezapomenutelnou cestu plnou hrdinství a akce. Svět čeká a budoucnost stojí za to, abyste za ni bojovali.

Overwatch 2 ke stažení zdarma

ŽÁNR: Akční
VÝVOJÁŘ: Blizzard Entertainment, Inc.
VYDAVATEL: Blizzard Entertainment, Inc.
DATUM VYDÁNÍ: 10. srp. 2023

Overwatch 2 systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
 • Procesor: Intel® Core™ i3 or AMD Phenom™ X3 8650
 • Paměť: 6 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX 600 series, AMD Radeon™ HD 7000 series
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 50 GB volného místa

Doporučené HW požadavky

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
 • Procesor: Intel® Core™ i7 or AMD Ryzen™ 5
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX 1060/ GeForce® GTX 1650 or AMD R9 380/AMD RX 6400
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 50 GB volného místa

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux