Mighty DOOM

Připravte se na nekonečný boj proti zlu v novém roztomilém, ale brutálním světě Mighty DOOM. Tato adrenalinová střílečka shora dolů s Mini Rádoby-zabijákem v hlavní roli nabízí intenzivní akci, kterou fanoušci série DOOM rozhodně ocení. Ponořte se do tohoto nečekaného dobrodružství, které si může vychutnat každý, od vášnivých hráčů po ty, kteří si jen chtějí odpočinout.

Představení Mini SLAYERA

Mighty DOOM vás představí zcela nové postavě – Mini Slayerovi, který je zmenšenou, avšak silnou verzí ikonického DOOM Slayera. Poté, co záhadná energetická exploze zasáhne továrnu na hračky Gibbo, ožije Mini Slayer a je přenesen do alternativního vesmíru. Vaším úkolem je zlikvidovat každého démona, který vám brání v záchraně vašeho uneseného králíčka Daisy.

Animovaný vesmír DOOM

V Mighty DOOM se setkáte s originálním i zbrusu novým „animovaným vesmírem DOOM“. Tento svět je inspirovaný sběratelskými figurkami z DOOM Eternal a nabízí roztomilou, ale krvavou akci. Bojujte proti mini peklu a jeho démonům ve válce, která nikdy neskončí.

Arkádová akce a výzvy

Mighty DOOM vám nabízí intenzivní střílečku shora dolů, ve které musíte ničit tisíce mini démonů pomocí legendárních zbraní, vylepšeného vybavení a silných schopností. Vaše reflexy vás provedou skrze vlny démonů, nezapomenutelné světy a náročné bossy. Pokud v boji padnete, povstaňte znovu a pokračujte v boji tím, že získáváte úrovně, vylepšujete své zbraně a vybavení a hledáte nové kombinace dovedností, abyste porazili hordy mini démonů.

Mighty DOOM představuje zábavnou a návykovou hru, která vám umožní zažít vzrušení ze série DOOM v úplně novém formátu. S ikonickými postavami a prostředím je tato hra skvělým způsobem, jak se ponořit do boje proti démonům, aniž byste museli být zkušeným hráčem. Pokud jste fanouškem DOOM nebo hledáte něco nového a vzrušujícího, určitě si tuto hru nenechte ujít.

Mighty DOOM ke stažení zdarma

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux