League of Legends

Do detailu propracovaná hra, kterou znají tisíce hráčů po celém světě. A to také pod jejím zkráceným názvem, který zní LoL. Na úvod je rozhodně třeba říci, že samotná hra má velkou inspiraci ve hře Warcraft III a to konkrétně v mapě DotA. To logicky znamená, že pokud jste propadli právě titulu Warcraft, potom vás League of Legends zaručeně zaujme také. A to i pro freetoplay koncept, který umožní hrát hru zcela zdarma. Těm, co však zaplatí, nabídnou vývojáři možnost určitých vylepšení, které samozřejmě zlepší celkové šance na úspěch. Získané peníze studio Riot Games samozřejmě používá na neustálý vývoj a posun kupředu.

Základem hry jsou dva týmy, a to buď v rámci počtu pět proti pěti, nebo také v rámci počtu tři proti všem. Každý z hráčů má poté svého hlavního hrdinu, se kterým se následně setkává se svým protivníkem. Každá z postav samozřejmě může mít svou jasnou charakteristiku, která je založena třeba na útoku výhradně zbraněmi, je založena výhradně na uzdravování ostatních, nebo lze docílit i linie hráčů, které využívají třeba zkušenosti, nebo také zlato z neutrálních příšer, které jsou součástí hry. To vše v jediném zájmu, a tím je maximální ochrana vlastní základny, ale samozřejmě kompletní zničení základny, jakou se pyšní nepřítel. A právě to dělá hru poměrně zajímavou a jedinečnou.

Hra samozřejmě vyžaduje volbu té správné strategie, která je nezbytná k tomu, abyste jako hráči, tedy jako váš tým zvítězili. K tomu vám samozřejmě pomáhají hlavně miniony, tedy vojáčci, kteří jsou primárně určeny k samotným útokům. Dalšími cíly dané hry ale může být získávání celkem dvou typů ocenění, a to třeba za zabití velkého množství protivníků v řadě. Stejně tak je ocenění i za množství prolité krve. Hra je tedy jasně založena hlavně na bitvách, kterých se musí účastnit každý hráč a které tak dávají hře skutečně napínavý nádech.

League of Legends ke stažení zdarma

Download Game

League of Legends systémové požadavky

OS: Windows XP, Windows Vista, or Windows 7
CPU: 2 GHz processor
RAM: 1 GB
HDD: 8 GB available hard disk space
GPU: Shader version 2.0 capable video card
DirectX: DirectX v9.0c or better


0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux
()
x