Hearthstone: Heroes of Warcraft

Za touto oblíbenou karetní hrou stojí v současné době společnost Blizzard Entertainment. Ta ji na trh uvedla v roce 2013, a to v rámci konference s názvem PAX East. Hra je unikátní především v tom, že není určena výhradně jenom majitelům počítačů, ale chce primárně zamířit mezi uživatele tabletů a mobilních telefonů. Ti tak budou mít možnost zahrát si skutečně kdykoliv a kdekoliv. A to samozřejmě po celém světě, jelikož hra je primárně celosvětovou morosností zábavy. Princip je přitom velmi jednoduchý, jelikož jako samotný hráč máte k dispozici sadu karet s určitými možnostmi a vlastnosti.

Na úvod hry máte jako hráči možnost vybrat si ze třech typově podobných karet, ze kterých bude sestavený právě váš balíček. Ten následně bude označovat karty přinášející kouzla, přinášející zbraně, ale také karty s vojáky. Tyto všechny se následně ještě dělí, a to na karty základní, získané na začátku, a dále na karty z kategorie expert. Ty získáte výhradně bojem, ale stejně tak si je možné je také koupit. Dané karty mají svou konkrétní vzácnost, čemu odpovídají i jejich vlastnosti. Posledním typem karet ve hře Hearthstone: Heroes of Warcraft jsou poté i karty zlaté, kterými se může stávat doslova jakákoliv, jakou aktuálně držíte v ruce.

Hra staví na freetoplay systému s možností získat četné výhody díky mikrotransakcím. Rozhodně zaujme několika herními režimy, které začínají samotným tréninkem, a následně samotnou hrou, kdy lze bojovat proti kvalitativně stejným soupeřům. Mimo to je ale možnost takzvané hry The Forge, nebo se pustit pouze do samotného sbírání karet, díky kterému lze inovovat a skládat své samotné herní balíčky. Hra samotná tedy staví hlavně na jednoduchosti, ale rozhodně neopovažována za nudný titul. Právě díky možnosti hrát proti reálným nepřátelům se stává velmi napínavou zábavou.

Hearthstone: Heroes of Warcraft ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

CPU: Core 2 Duo E6600 2.4GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
GPU: GeForce 8800 GT / Radeon HD 4850
RAM: 4 GB
OS: Win 7 64bit
DirectX: DX 9
HDD: 3 GB

Gameplay

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux