Combat Master

Download | Systémové požadavky PC | Galerie

Svět her se neustále vyvíjí a nové tituly se snaží posunout hranice možností, které hráči mohou zažít. Mezi těmito tituly vyniká hra Combat Master, která nejenže nabízí intenzivní FPS akci, ale také se zaměřuje na poskytnutí jedinečného herního zážitku jak pro taktické profesionály, tak pro příležitostné nadšence. Hra Combat Master, která se může pochlubit kombinací špičkové hratelnosti, výjimečného výkonu a oddané komunity, je připravena nově definovat žánr FPS.

Nová úroveň výkonu

Jedním z výrazných rysů hry Combat Master je snaha poskytnout výjimečný herní zážitek i na low-endovém hardwaru. Zatímco mnoho moderních her vyžaduje k plynulému chodu špičkové sestavy, Combat Master se tomuto trendu vymyká. Optimalizací výkonu pro širší škálu zařízení Combat Master zajišťuje, že si hráči mohou vychutnat vzrušující FPS akci bez zátěže v podobě drahých hardwarových upgradů.

K přitažlivosti hry dále přispívá její bleskurychlé načítání, které hráčům umožňuje ponořit se do akce během několika sekund. Ať už jste zkušený hráč, nebo nováček, rychlý přístup ke hře eliminuje frustrující čekání a udržuje vás v napětí a zábavě.

Dokonalý zážitek pro více hráčů

Combat Master posouvá zážitek z FPS pro více hráčů na vyšší úroveň díky jedinečnému přístupu k hraní a zpeněžení. Na rozdíl od některých her, které spoléhají na mechaniku automatické střelby nebo prvky pay-to-win, Combat Master staví do popředí dovednosti a strategii. Absence lootboxů, reklam a pay-to-win mechanik zajišťuje, že každý hráč má stejnou příležitost vyniknout a užít si hru naplno.

Kromě toho se ve hře projevuje oddanost přizpůsobení díky plně přizpůsobitelným ovládacím prvkům a rozhraním, které hráčům umožňují přizpůsobit si zážitek svým preferencím. Offline režim poskytuje možnost hrát sólo a trénovat, zatímco řada map a herních stylů, včetně vertikálního hraní, boje na blízko a přestřelek na dálku, dodává každému zápasu rozmanitost.

Combat Master ke stažení zdarma

ŽÁNR: Akční
VÝVOJÁŘ: Alfa Bravo Inc
VYDAVATEL: Alfa Bravo Inc
DATUM VYDÁNÍ: 21. dub. 2023

Combat Master systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: Windows® 7/Vista/XP
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Pevný disk: 1 GB volného místa

Doporučené HW požadavky

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux