Warcraft: Orcs & Humans

Nevraživost mezi lidmi a orky je doře známá. Ovšem kde je její počátek? Tak to se dozvíte právě ve hře Warcraft: Orcs & Humans.

První díl legendární herní série Warcraft je totiž postaven na legendě o prvním setkání lidí s orky. A to vůbec nebylo přátelské. Po objevení Temného portálu se jeden orkský warlock vydal na zemi. Zprávu o svém nálezu předal ostatním. Portál byl zvětšen a na zemi přišlo sedm nelítostných zabijáků. Ti se postarali o vyplenění první lidské vesnice a v dalších nájezdech s pleněním pokračovali. Lidé se příliš nebránili, takže orkové pod vidinou snadného vítězství zaútočili na hlavní město. Šeredně na to doplatili, protože město bylo bráněno skvěle vycvičenou posádkou. Orkové se poté dlouho odhodlávali k návratu na zemi, ale nakonec tak učinili. Od té doby je počítán začátek nevraživosti mezi lidmi a orky.

V samotné hře si můžete vybrat, zda se dáte na stranu lidí nebo orků. Druhá skupina proti vám bude bojovat, což je logické. Stavět můžete velké množství budov a k nim několik typů jednotek. Základně bychom jednotky mohli rozdělit na bojové a nebojové. Vojáci naplňují první skupinu. S jejich pomocí budete útočit nebo se bránit. Do druhé skupiny spadají dělníci. Ti budou těžit tolik potřebné suroviny.

Warcraft: Orcs & Humans ke stažení zdarma

Screenshots

Zahraj si další staré hry

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux