Doom 2: Hell on Earth

Doom II: Hell on Earth je 3D akční first-person počítačová hra. Vydala ji 30. září 1994 firma id Software. Je následníkem hry Doom, která vyšla o rok dříve.

Příběh hry navazuje na předchozí hru Doom. Mariňák, který likvidoval zplozence pekla na Phobosu a Deimosu, se vrátil na Zemi. Zde zjistil, že ta byla také napadena stejným způsobem (Musí se probít 30 úrovněmi plus dvěma tajnými).

Démoni už pozabíjeli miliony lidí a zbývající populace se snaží utéct ze Země přes kosmodrom, jediné místo záchrany. Hráč se musí probít démony až do kosmodromu přes celé město. Zvládne to. Avšak zde narazí na další problém – kolem kosmodromu je ohnivá bariéra podobná silovému poli, která zamezuje vzlet lodí. Proto je nucen se probít skrze celý kosmodrom, kde na konci nalézá spínač. Aktivuje ho, vypne bariéru a tím pádem mohou lodě odletěl. Tím umožní zbývající populaci evakuaci na orbit Země.

Mariňák tak zůstane jako poslední člověk na Zemi. S pocitem hrdinství za záchranu lidstva, si sedne na zem a čeká na smrt, ovšem přijde mu zpráva z vesmírné lodi. Skenery lokalizovaly zdroj pekelné invaze, který je v nedalekém domácím městě Mariňáka. Mariňák se tam vydá, aby se pokusil zablokovat vstup. Opět je nucen se probít celou oblastí. U portálu zjistí, že není možné ho zablokovat z této strany a rozhodne se jím projít do pekla. Tam narazí na největšího démona jakého kdy viděl, démona Icon of Sin. Tohoto obřího démona porazí. Jeho smrt způsobí zkázu celému peklu, a portál se uzavře. Mariňák úspěšně zachránil Zemi. Lidstvo začne s její přestavbou a Mariňák začne uvažovat o tom, kam po smrti půjdou zlí lidé, když už peklo neexistuje.

Doom 2: Hell on Earth ke stažení zdarma

Zahraj si další staré hry

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux