Dyna Blaster (Bomberman)

Druhá hra ze série Bomberman (v Evropě vydaná pod názvem Dyna Blaster) vás uvede do děje krátkou animací, kde Černý padouch unese na drakovi dceru svého stvořitele. Ten, aby ji zachránil, pošle Bílého hrdinu do hradu, aby jeho dceru přivedl zpátky.

Musíte projít osm levelů o osmi úrovních. První level začíná na hradbách před vodním příkopem hradu, když se přes něj dostanete, čeká vás trnitá cesta přes vodní příkop a pak už můžete konečně do hradu. V každém bludišti, ve kterém se ocitnete, máte jasný úkol – zabít všechny příšery. Když je do poslední vybijete pomocí bomb, které pokládáte co nejšikovněji tak, aby vám příšera vlétla do pasti a vybuchla společně s bombou, tak se vám otevře vchod do dalšího kola. Příšer potkáte opravdu velkou spoustu a každá má jiné schopnosti, jedna umí létat opravdu rychle a další umí procházet zdí. Naštěstí, v každém kole se ukrývá nějaká vylepšená vlastnost i pro vás. Pokud se vám podaří dojít až k Černému padouchovi, čeká vás velmi náročná práce. Musíte totiž zabít spoustu jeho nohsledů a to není nikterak jednoduché a pak teprve můžete začít odpalovat bomby do samotného Černého padoucha, kterého chrání neprůstřelný štít, který je třeba zničit.

Ovládání celé hry je velmi jednoduché. Stačí vám k tomu šipky na klávesnici a mezerník. Čím blíže jste vašemu cíli, tím více je příšer, které mají víc zákeřných vlastností a tím větší jsou bludiště, ve kterém se pohybují. Žádná příšera se vás nesmí dotknout a nesmíte se dostat do cesty výbuchu vaší bomby, jinak ztratíte život a s těmi je třeba šetřit.

Dyna Blaster (Bomberman) ke stažení zdarma

Zahraj si další staré hry

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux